www.sudzibas.lv DEPO parazīti

Depo - parazīti

Depo veikalā nopirku puķi Penelopsi. Nebija visai lēta - tā ap latiem 13. Šīs puķes ir slimas. Tās ir apsēdušas bruņu utis. Devos uz Depo, lai pārliecinātos, vai tiešām tur pārdotie ziedi ir ar šiem parazītiem. Lielākā daļa ziedu ir ar veseliem bruņu utu perēkļiem. Šobrīd man mājās jau gandrīz visas puķes ir apsēduši šie parazīti. Ziedu nodoļas vadītājs pat neuzskatīja par vajadzīgu kaut kā "saglābt" šo situāciju, kaut vai piedāvājot jebkādu šo kaitēkļu apkarošanas līdzekli. Viņiem neesot, nav sezona!!!

K K.Rautiņš 11.12.2009

Bet veikala vadītāja vietnieks Graudiņš šo situāciju gan risinātu. Viņš Jums, kundzīt, par sirdssāpēm, iespējams, Molā nopirktu pāris kilogramu banānu. Depo daudzas neērtas situācijas tiek atrisinātas ar banānu starpniecību. Gadījās nelaime?- a jums garšo banāni??
P.S. A Jums garšo banāni?

B Bijusajs 27.09.2010

sex labaak :)