www.sudzibas.lv DEPO Par neprofesionalitāti

Depo - Par neprofesionalitāti

Man vajadzēja nopirkt remontam krāsu rullīti un jautāju pārdevējai, kādu rullīti vajag, lai uz sienas krāsojot veidotos grubuļaina faktūra. Ne viena, ne otra, ne citi pārdevēji-konsultanti, man to nevarēja pateikt. Atbilde vienai bija pat šāda-Jūs iztērēsiet kaudzi naudas, kamēr noskaidrosiet, kas jums der. Tāpēc es devos prom bez preces un nolēmu ierasties citā dienā, tad, kad būs citi konsultanti. Trīs reizes tur biju un jautāju jau visiem pēc kārtas, bet NEVIENS tajā veikalā nejēdz, kam kāds rullītis vajadzīgs. Absurds! Un tāpēc es tur vairs neiešu, kaut "remontēties" vēl daudz.

E

) ))) 20.04.2014

Tev vispār visi mājās vai kā? Jebkurš veikals pārdod preci, nevis jāzin kam kas domāts! Tu pats nezini un vēl prasi pārdevējiem! . Tad algo celtnieku, viņš zinās! Tad jau katram pārdevējam jāzin kā sautēt gaļu vai kuru sviestu var cept!

K kurbulis 20.04.2014

Nu ir vista riktīga!Depo izsniedz klienta izvēlētās preces.Pļerkstējienu par vienu sūda rullīti vari mierīgi realizēt ar krāsotājmeistaru kuram maksā pa stundām.

N neKārtībnieks 20.04.2014

Tualetes papīru arī drošvien bez pārdevēja konsultācijas nepērc?? Ar šādām zināšanām par krāsošanu, tiešām labāk uzticēt to profesionālim, rezultāts būs neapmierinoš citādi.

D dica 21.04.2014

Grubuļainu faktūru panāk ar stuktūrkrāsu nevis ar rullīti-cik stulbs jautājums, tāda atbilde. Necepies!!! Kauns-un vēl te kaut ko raksta...Bet ir cilvēki, kuriem viss vienmēr ir slikti

A A.S. 30.06.2014

:D tiešam, kādreiz pati strādāju depo, un atceros bija tik daudz šitādi gudrīši, pilnīgi riebjas! nevaru beigt priecāties, ka aizgāju!