www.sudzibas.lv DEPO Orhidejas depo veikalos

Depo - Orhidejas depo veikalos

Labdien! Vēlējos visus brīdināt, ka Depo veikalos tiek tirgotas slimas orhidejas, t.i. ar parazītiem - utīm, balti sīki, ar daudz kājiņām (google var atrast att.). Nopērkot puķi sākotnēji nekas neliecināja ka būtu kas ne tā, bet tad tā sāka nīkuļot, sāku pētīt un atklājās kas pie vainas. Konsultējoties izstādē ar speciālisti, viņa uzreiz pateica, kas tas ir par kukaini un minēju faktu, ka DEPO veikalos tirgo jau slimas. Nākamreiz, kad braucu uz DEPO pati pārliecinājos, apskatot puķes, kas bija noliktas uz izpārdošanu bija jau apskādētas, bet tajā pašā laikā devos skatīties jaunās, kas ir pilnbriedā - varēja manīt, ka arī tur tās ir! Šokējoši! Pats trākākais, ka no viņām grūti ir tikt vaļā un viņas var pāriet no viena poda uz otru! Pievērsiet uzmanību!

V viesturs miļevskis 20.04.2016

Jēkabpils Depo labs ,pretinākošs meistars.zāģii ieregulēja ļoti labi

I Ilgonus 03.02.2017
Stradnieki snaba smaka apkalpo klientus buve valmiera

Es biju veikala perku regipsi.a tur mani apkalpo smirdigs pardevejs kas ozs pec alkohola ta kad vemt gribas.vai tadi vispar var stradat apkalpojosa svera?