www.sudzibas.lv DEPO nevar atgriezt atpakaļ preci, kura nepilda pilnībā savu funkciju

Depo - nevar atgriezt atpakaļ preci, kura nepilda pilnībā savu funkciju

Nopirku preci:
Adler Europe AD 2902 Shaver.

Motors darbojas, tas labi, bet neskuj sejas apmatojumu, kad vērsos ar pretenzijām par preces funkcionēšanu saņēmu atbildi, ka skuveklis nemaz nav domāts bārdas skūšanai, tad man radās jautājums, kam tad, tas ir domāts? Sāņemu burvīgu atbildi "domāts bārdas rugāju nolīdzināšanai".
Es atbildēju, ka pat šo funkciju tas nepilda, un viss ko varēju panākt bija apmainīt pret "tik pat funkcionējošu" skuvekli!

Tas nav normāli, ja iegādājos preci, kas lietota tikai vienu dienu un nākamajā dienā nesta atpakaļ, veikala depo darbinieki atsakās sniegt iztērēto naudu atpakaļ par šo preci, kuru nekādīgi neesmu lauzis, vai kā savādāk un ar visu čeku uzrādījis to.

E

Vispār uz iepakojuma ir rakstīts, ka tas ir skuveklis. Un ja Depo atsakās ļaut jums realizēt likumā noteiktās atteikuma tiesības par preci, kas neatbilst līguma nosacījumiem, jāraksta iesniegums PTAC.

B Bērziņš 08.11.2016

mož Tev bārda par mīksta?