www.sudzibas.lv DEPO Nepieklājīgs pārdevējs

Depo - Nepieklājīgs pārdevējs

Nelaipns pārdevējs strādā Depo Ulmaņu gatvē. Gribējām nopirkt krāsu sienām, gribējām uzzināt, vai nevar dabūt krāsu paletes paraudziņus vai noīrēt visu paleti, lai atrastu piemērotāko krāsu, uz ko mums atbildēja, ka tādas ekstras veikalā neesot, lai braucam uz citu veikalu. Atbildēju, ka tā jau zaudēsiet visus klientus. Viņš atbildēja, ka viņam esot vienalga. Aizbraucām uz K- Rautu. Tur ļoti laipna pārdevēja palīdzēja mums gan atrast toni, gan ieteica labāko krāsu. Pakldies! Uz Depo gan vairs nebraukšu- ja jau viņiem vienalga.

D

Ausainītis 15.09.2012

Depo taču ir domāts priekš bomžiem!

B betons 15.09.2012

Depo normāls veicis, ne jau viena tipiņa dēļ jacepās.Bet krāsu tu vari pirkt kur tu gribi.Depo rullē!!!

D diana 16.09.2012

Ak, tad tevi Guntis sauca, saki paldies, ka nepasūdzējos administratoram par to, ka aizbaidi klientus!