www.sudzibas.lv DEPO Nepamatoti atlaists no darba

Depo - Nepamatoti atlaists no darba

Vēlos iesniegt sūdzību, par veikalu/noliktavu depo jēkabpilī, es strādāju apsardzes firmā secure solution Latvija, kas apsargā veikalu depo, veikala vadība dace Lapiņa, ainārs leimanis (reģionālais vadītājs) lika mani atlaist no darba jo pēc viņu domām nemāku komunicēt ar cilvēkiem (raustu valodu) tā jau ir diskriminācija, un man nācās rakstīt iesniegumu, uz abpuseju vienošanos pametu darbu. Ar kādām tiesībām veikala vadība jaucas apsardzes darbā. Kur ir cits, man tiešais priekšnieks.

G Gunta B. 18.04.2020
Slikts serviss

Tika uzmaisīt veca, nekvalitatīva krāsa (pilna ar kunkuļiem) SADOLIN Bindo 7. Pastāv iespēja, ka ir bijusi sasalusi. Meistars dusmīgs, sienas sabojātas, papildus izdevumi!

S Sudzibas.lv Admin 13.05.2020

Работяга 06.05.2020

man bija tada situacija mes stradajam par kravejiem firma komanda24, un celtniecibas objekta ipasnieks sauca mus un ierakstija sava gramata nesaprotu kada vinam dala par kravejam ja mes cita firma. bet jusu situacija pavisam cita es uzskatu ka ainars leimanis pats grib stradat par apsargu. gimenem firmam ta ir..

R Raimonds Rubans 06.05.2020

Tad lai taisa savu iekšējo drošibas dienestu ko varēs regulēt veikala vadība kā gribēs, nevis piesaista apsardzes firmu no malas un tad jaucas citas firmas darbā

Работяга 06.05.2020

nu tad vini nezin, ss.lv visu noskraidis un sudzisies visas instances ka trukts darbaspeka.. es uzskatu ka darbadevejs grib ne tikai stradat par bugaltieri, uznemuma direktori un vel par apsargu..

V vitols 07.05.2020

Pirmām kārtām tev nevajadzēja neko parakstīt!
Vajadzēja paņemt slimības lapu!
Un ja uz tevi izdara spiedienu sūdzēties par visu valsts darba inspekcijā!
Tagad tu vari droši stāties bezdarbniekos un meklēt jaunu darbu! Protams sūdzību aiz nav ko darīt uz valsts darba inspekciju par visu šito uzrakstīt tu vari! Nav ko nemaz baidīties!

R Raimonds Rubans 08.05.2020

Es jau tā arī izdariju, zvaniju darba inspekcijai