www.sudzibas.lv DEPO garantija

Depo nemaina preci ja ir garantija - garantija

Nesen pirku spuldzes,peec nedeeljas vinjas man paardega. Atnesu uz veikalu,lai samaina peec garantijas,bet veikala darbinieki atteicaas mainiit!!!!! NEIESAKU pirkt spuldzes Depo,jo vinjas aatri paardeg,un vinjas nemaina!!!! [slēpt]@inbox.lv tel.22830847

Papildināts Vitālij 27.03.2016

Garantija

V

T terorz 28.03.2016

garumzīmes ar pārdega

V Vitālij 12.03.2021

Слыш,грамотей,я не компютерная крыса,как умею так и пишу! Ты за своими ошибками следи-предложения начинаются с большой буквы! И я уверен,что на латышском, у меня граматика получше твоей.

G Gudrs 29.03.2016

Kadas spuldzes tu esi nopircis? Ja LED vai ekonomiskas (CFL) tad ES un LR garantija ir 2 gadi.Ja kvēlspuldze vai halogenas tad garantijas pec likuma nav un nekad nebija!

G Gudrs 29.03.2016

Ja parastas spuldzes bieži deg ara, tad japarbauda parsprieguma iespejas sadale!Ir gadijumi, kad cilveki maina halogenspuldzes katru nedeļu.Un spuldzes vainas tur nav un garantijas ari nav.

Eseseseseseseses 01.04.2016

Nevajag kaut ko censties panakt pie vienkarsiem pardevejiem, viniem nemaz nav tiesiibu kko baigi mainiit, vajag uzreiz saukt menedzeri vai zvaniit uz ofisu.

S Santahahahah 11.02.2021
Slikts serviss

Nav forši, ka būvmateriālus var nopirkt tikai juridiskas personas, parastie mirstīgie lai sēž 3 dienas plikām rokām kamēr kāds kaut ko apstiprina. Tur jebkurā gadījumā tiek kontrolēta cilvēku plūsma.

S Sudzibas.lv Admin 15.03.2021