www.sudzibas.lv DEPO nelaipna attieksme

Depo - nelaipna attieksme

Nesen devos uz veikalu Depo ( atrodās Ķengaragā), bija nepieciešamība iegādāties gaismas diodes. Lampu nodaļā ieraudzīju brīvu pārdevēju( pārdevējam bija visnotaļ interesantas brilles) un devos klāt ar lūgumu palīdzēt izvēlēties piemērotākas diodes kā arī vēlējos, lai pārdevējs palīdz piekļūt tām( atrodās augšējos plauktos un pati nevarēju aizsniegt). Izstātot pārdevējam par situāciju pretī saņēmu nelaipnu attieksmi- aizgājām pie diodēm, kur iepriekšminētais pārdevējs norādīja uz lielajām! kāpnēm un teica : "lūk trepes, rāpies augšā un skaties ko vajaga!", bez tam uz maniem jautājumiem par labāko preci neko jēdzīgu nevarēja pastāstīt. Pēc tik nelaipnas attieksmes nespēju saprast pēc kādiem principiem veikala vadība izvēlās pārdevējus- konsultantus un pēc kādiem kritērijiem nosaka šo pārdevēju kompetences līmeni.

I

. . 26.09.2011

Tas tāpēc, ka viņai bija visnotaļ interesantas brilles!

L Līga 26.09.2011

Pēc nekādiem principiem... tas nav veikals, tā ir noliktava. Vajag taču klausīties reklamas :D un noliktavās nav jāstrādā ūber gudriem cilvēkiem. Es, protams, jokojos.

T Točno 26.09.2011

Točno, kāda alga, tāda arī attieksme pret darbu.Drīz vispār nebūs neviena muļķa, kas tanī bomžatņikā strādātu.

T TOP 26.09.2011

Tu, Tocno, esi 100 % dabas kluda.

T ToDace 26.09.2011

Kur nu par tevi! Tu vispār esi bomzene, datoram naudu sagrabināji, bet latviskošanai neiznāca finansu!Žēl man tevis, aizej uz vietējo pašvaldību, sataisi žēlīgu sejas izteiksmi, varbūt iedos līdzekļus par ko ieinstalēt to programmu datorā.

T TOP 27.09.2011

Būdams miljonārs, tu dzīvo bomžatņikā un pa ielām cēli staigā ar uzrakstu uz muguras-BOMZIS.Cerams, ka tuvākajā laikā kāds tevi novāks, jo tādiem mēsliem kā tu uz šīs pasaules nav vietas!!!Laikam tava diena ir nodzīvota velti, ja neesi kādu nosaucis par bomzi un aizvainojis.

T ToDace 27.09.2011

Nabadzīte, laikam pēdējos santīmus noziedoji datora latviskošanai, pīrādziņam ar tēju vairs neiznāca, tādēļ arī esi tik ļauna, gatava otram ķerties pie rīkles!

. . 27.09.2011

Vārs BOMZIS ir latviskots no krievu vārda BOMŽ- bez opredeļonnova mesta proživaņija. :)

Z zane 28.09.2011

Kādi mēs te visi gudri ...Pati neko citu nemāki kā tik atnes, iedod, padod esi laipns, paskaidro...Tāda sajūta ka esi debīlīte veikalā kura tikai māk sūdzēties, bet pati nezina ko grib.

Z Zverins 26.06.2013

biju depo veikala Rezekne.iegaju paskatities cik maksa makskeres spoles lai no algas nopirkt sev jaunu, apskatijos un gaju prom izgaju lauka skrien pakal apsargs un saka lai eju ar vinu kaud kada kambari kur automatiski aiztaisas duris uz elektriska sledza.Teicu ka taja neiesu lai apmekle uz vietas.Tas saka lamu vardiem uz mani lamaties un draudet es tik un tak negaju tad izsauca policiju ta bija vel labaka.Saka pielietot fizisku speku es neko nedariju vienkarsi negribeju iet taja kambari prasiju lai apmekle tepat uz vietas kases prieksa jo baidijos tur iet varut ievedis durvis aiztaisisies un viss ko zin kas tiem prata lai paraditu ka vini kaut ko dara.Polici saka ari apsaukaties un plest kreklu beigu beigas mani vienu 3 grupas invalidu salauza 5 apsargi un 2 polici uz vienu roku kad polici iegaja pasveicinajas ar apsargies (redzams bija ka savejie) un tomer iegaju taja telpa izkratiju visu no kabatam un aiztatija novilkt visu lidz apaksdrebem ko es ari izdariju.Neko protams neatrada tad izmeta mani no veikala ka kadu suni par neatvainojoties.LAIPNI LUGTI DEPO REZEKNE !!!