www.sudzibas.lv DEPO Neatgriež naudu par nekvalitātīvu preci

DEPO nekvalitatīva prece - Neatgriež naudu par nekvalitātīvu preci

Iegādājos sniega lāpstu. Pirmajā dienā to lietojot tai nolūza rokturis. Aizvedu atpakaļ uz DEPO, lūdzu lai atgriež naudu par tik nekvalitatīvu preci... Paziņoja, ka izskatīšot prasību... Pagāja 15 dienas saņēmu atbildi no veikala, kas mani šokēja!!! Izrādās lāpstas defekts radies jo esot bijusi mehāniska iedarbība uz lāpstu!!! Bet kā tad var citādi būt?!! Jo tīrot sniegu roku spēks rada mehānisku iedarbību uz kātu un lāpstu!! Citādi vispār nevar būt!!! Pērkot arī netiku brīdināts, ka sniega lāpsta nav paredzēta tās izmantošanai atbilstoši nosaukumam. Pašreiz gaidu paskaidrojumus no Valmieras DEPO, lai varētu turpināt, kaut vai celt prasību tiesā, jo tik stulbu argumentu vēl nebiju sastapis. Vienkārši nu jau ir kļuvis interesanti ar šiem fantastiem sarakstīties. Vēlāk varēs komisku publicēt, gaidu nākošos izcilos domu graudus no veikala vadītājas Ilzes Vēzītis kundzes.

D

B bbonijs 25.03.2016

Sai lapstai(pievienots) ir defekts-skrapejums :D UK veikala vinu samainija pret citu.
Ja Angliem uz lapstas atrasts skrapejums ir defekts, tad cilveki milie-iedomajaties cik atra laika perioda Depo un citu LV veikalu bankrotetu ja mes nestu atpakal preces ar tadiem defektiem?
Anglija ja precei ir noteikta garantija, tad vina darbojas neskatoties kaa klients ir lietojis iegadato preci.Mums-vienalga kads defekts, taa bus musu vaina un garantija nestradas un tas jau ir gadiem izstradats panemiens ka apcakaret musu tautu.
Kadreiz ljoti daudz ko iegadajos gan Depo,Cenu kluba utt.glabaju ka mulkis sis garantijas, un ticiet vai nee,nevienu no precem man nesamainija,nelaboja, visos gadijumos es biju pie vainas,nepareizi iznesu no veikala, nepareizi,vai iespejams zeme nometis utt,ko tik nenacas klausities, apnika man tas viss.
Tagad ja nu gadijuma ko iegadajos tad uzreiz pasmejos ka garantija beidzas tikko esmu par preci samaksajis.