www.sudzibas.lv DEPO Nekvalitatīva prece

Depo - Nekvalitatīva prece

Divas nedēļas atpakaļ iegādājos Liepājas Depo akvārija zivis (septiņus barbusus un divas skalārijas) aptuveni pa 20 euro. Runā nav par naudu. Pēc nedēļas nomira skalārijas un katru dienu turpināja mirt citas akvārija zivis. Sami kas bija akvārijā dzīvojuši vairāk nekā piecus gadus arī nomira. Sams, kas bija dzeltens palika spilgti sarkans un nomira. Lielais 35 cm. Sams ir palicis pēdējais, bet nekustīgs un ar sarkanu strīpu uzvēdera. Rīt būs beigts! Pateicoties šim jaukajam pirkumam mans akvārijs ir palicis pavisam tukš! Kādu laiku atpakaļ šāds pats stāsts bija kādai sievietei rīgā kas arī depo bija iegādājusies zivtiņas. Jautājums! Vai kāds nes atbildību par preci ko tirgojat? Cīnīties ar depo nevaru, jo nav saglabāts čeks! Esiet uzmanīgi pērkot zivis!

17.03.2019

W Watafuks 18.03.2019

Jebkurš akvāriju entuziasts tev pastāstīs par vajadzību pēc mazā karantīnas akvārija. Jo īpaši depo zivju pircējiem. ;) Bet pērciet vēl depo mēslus, pērciet. Labakais veikals universā ibio.