www.sudzibas.lv DEPO Nekvalitatīva elektrotehnika

Depo - Nekvalitatīva elektrotehnika

Pagājušajā gadā iegādājāmies veikalā "Depo" jaunu gludekli. Ne par 5 vai 7 latiem, bet gan 20, cerot uz kvalitatīvu preci. Pirms pāris nedēļām saplīsa un vedām uz veikalu, lai nodotu preci garantijas remontā. Tā vietā, lai preci remontētu max. 2 nedēļas, mēs gludekli varēsim saņemt atpakaļ tikai pēc mēneša (!!!) . Kas tas par servisu? Tagad mēnesi staigāt negludinātās drēbēs? :o

Vēl šajā veikalā esam iegādājušies arī kafijas automātu, kas 3-4 reizes pagatavo normālu kafiju un nākamā reize kā likums ir "tēja". Jautājot informācijā par to, kas varētu būt par vainu, veikala darbiniece neizpratnē jautāja: "A Jūs kafijas biezumus maināt?" :D Smieklīgi! Varbūt nemainīt biezumus vispār un tad viss darbosies? :D Par ko gan viņa uzskata veikala pircējus? Varētu jau vest arī šo ierīci uz garantijas remontu, bet kāda iespēja, ka, pārbaudot preci, tā pagatavos "tēju"? Atsūtīt atpakaļ un pateiks, ka viss kārtībā.

Pagājušajā vasarā nopirkām jaunu benzīna zāļes pļāvēju - pašgājēju. Arī nebija no lētākā gala. Visu vasaru viss bija kārtībā, bet tgd, zinot iepriekšējo pieredzi ar pirkto elektrotehniku veikalā "Depo", bailes slēgt iekšā. Ko tad, ja arī tas salūzt? Mēnesis garantijas remontā? Tikmēr zāle būs izaugusi metru gara.

Ieteikums - nepērciet elektrotehniku veikalā "Depo". Šis konkrētais piemērs ir par veikalu Valmierā, bet situācija veikalos citās pilsētās noteikti ir tāda pati. Uzmanieties!

P

V veiksminiece 24.04.2013

Normāls gludeklis maksā sākot no 40ls uz augšu, pa 20Ls neko labu nevar gaidīt, savu ir nokalpojis. un tie pa 6-7Ls ir tā saucamie vienreizējie gludekļi - 3-4 reizēm. jā vēlies ko labu, tad arī maksā! Skopais maksā divreiz :)

M mantāpat 26.04.2013

Mans vīrs pagājušo gadu pavasarī nopirka zāģi, nepienāca i rudens, zāģis neiet, vedām atpakaļ, it kā samainija pagāja nedēļa atkal neiet, apnika izmetām, izvilka veco pielaboja un viss labi.

G garantija 26.04.2013

Kāda starpība cik tas gludeklis maksā, ja tam ir garantija 2 gadi?
Tas ka tur tirgo mēslus skaidrs, tāpēc iegādājieties tehniku tur kur pārdod kvalitatīvu preci! Protams par citu cenu!