www.sudzibas.lv DEPO Nekad neejiet straadat uz DEPO!

Depo - Nekad neejiet straadat uz DEPO!

Es esmu bijusais darbinieks veikala DEPO ulmanja gatvee. Vadiiba ir vienkarshi nenormaala. Darbinieks tur pastrada pus gadu un tad vinju met ara, lai nemaksatu vairak. Nevienam nekad neieteiktu tur stradat, attieksme sausmiiga. Pec paris menesiem JUs ienidisiet klientus. Jaunais direktors izliekas, ka ir baigi gudrais, bet vinjsh vispar nemak vadit veikalu un ir rupjsh pret darbiniekiem. Ja jus gribat stradat tur ilgi, tad jums nevar pat kosleni koslat un smaidit, ir jastrada kaa robotiem, bet ja vaditajs jus gribes izmest vinsh atradis iemeslu lai to izdaritu. ka var laipni apkalpot klientus, ja tev no pasa rita saboja garastavokli? NEKAD neejiet straadat uz DEPO- nozelosiet!!! Un tapec nav par ko brinities, ka darbiniekiem ir pilnigi vienalga uzklientiem.

K

V vienalga 18.05.2009

Depo ir īpašs gadījums. Ja kaut ko vajag pajautāt pārdevējam, tad jāgaida minūtes 20, lai kādu atrastu un tad, kad atrod pārdevēju...pasarg Dies` viņu iztraucēt kādā aizraujošā sarunā ar citiem kolēģiem, viens otram skatās virsū kurš nu ies un kaut ko darīs. Uz Depo braucu diezgan bieži un maksimāli cenšos pati tikt galā, jo no pārdevējiem tāpat liela jēga nav! Un nevajag teikt cik stundas pārdevēji strādā un kādi cilvēki nāk, tas ir viņu darbs, viņu izvēle. Tad jau arī bankā darbinieks var vienkārši sēdēt un nerunāt ar cilvēkiem, košļāt košļeni! Ir elementāras pieklājības normas. Tāda nu ir tā apkalpojošā sfēra un ja nevar pieņemt tās noteikumus, tad nevajag izvēlēties tāda veida darbu!

P pēteris 18.05.2009

depo=mēsls!

R rustams 31.05.2009

labi, neiešu arī prikties uz to Depo

S Sarmite 26.07.2009

Es gan labprāt strādātu Depo. Labs veikals, iepērkos regulāri un arī daudzus cilvēkus zinu, kas saka tikai labu par Depo veikaliem. Kritiku vajag uzklausīt veselīgi.

A Andris 04.08.2009

Ja Berģu Depo nav vajadzīgais lamināta veids un Jums saka, ka to var dabūt Krasta ielā - neticiet, tas ir pēdējās muļķības:

Pārdevējs netikai paskatījās datorā, bet pat piezvanīja uz krasta ielas Depo un saņēma apstiprinošu atbildi, ka man vajadzīgais lamināts ir lielā daudzumā. Laimīgs aiztesu uz otru Rīgas galu. Eju veikalā un prasu pārdevējam apsolīto preci.

Kundzīte ap 50 man atbildi, Jūs ko, mums šis lamināts jau mēnesi nav. Sak, brauciet pēc kādas nedēļas.
Es prasu kā varēja gadītiet, ka apsola, bet nav. Viņa saka, a mums tā bieži gadās. Tvaju maķ.
Vispār vāks.

L laura 20.08.2009

KO TU TUR DIRS BĻE PILNĪGA DIRŠANA, CYKA IEMĀCIES STRĀDĀT UN TAD KKO DIRS NELAIMĪGĀ PADLA

S sviests 20.08.2009

Jā, sliktam dejotājam arī p a u t i trucē...

L ligita 26.08.2009

vēlējos šajā veikalā iegādāties kabeli, bet man neizdevās...JO, sieviete, kas strādāja šajā nodaļā fiziski nespēj tādu darbu paveikt.mans secinājums - darba devējs nevēlas maksāt pienācīgu algu vīrietim, tādēļ tādu tur ir ļoti maz...(diemžēl)...par attiecīgo samaksu to darbu strādā tikai sieviete, kas ir izmisumā(atvainojos, ja kādu aizvainoju).Vakar veikals zaudēja no manis 80.Ls, bet ticiet man - manas uzturēšanās laikā tādu cilvēku bija daudz vairāk, kas aizgāja tā arī kāroto preci neieguvuši...biju diezgan viīlusies, pametu veikalu ar žēlumu sirdī pret darbiniekiem, kas tur strādā...

R Rolands Berzins 07.02.2016

Interesanti kādu kabeli gribēji!? Manuprāt kādu no NYY 4*16 vai arī AXPK 4*240 !?:)

A adss 03.09.2009

Kādreiz pastāstīšu par DEPO jautras lietas kad būs laiks. Varu pilnīgi atklāti pateikt ka tur vadībā un veikalu vadībā strādā ne pati gudrākā un izglītotākā daļa (ar sīkiem izņēmumiem). Varat prasīt jebkuram esošam vai bijušajam darbiniekam par veikala vadītājiem personāla vadītājiem atbilde būs viena ņirgāšanās, nerēķināšnās, zems intelekta līmenis un protams meli. Tur ir salasījies mazohistiski noskaņotu cilvēku bariņš kas gūst baudu no pārdevēju pazemošanas. Visa tirdzniecības organizēšana ir balstīta uz galīgi nekompetentu cilvēku bariņu.Cik maksā : preci pieņem-aizved uz nodaļu-nodaļāpieņem-ar rokām vai pacēlāju paceļ 5m augstumā noliktavā-pēc tam pērkot laiž zemē, pie pacelšanas un nolašanas vismaz 2 cilvēki, vēl papildus katru dienu kaut ko pārkrāmē no plaukta uz citu plauktu.Tādēļ pārdevēju kvalifikācijai nav pilnīgi nekādas nozīmes, visi ir krāvēji jo konsultēt tu vienkārši nevari nav laika un tas par milzīgu samaksu 2 Ls/h.Vairāk neiznāk jo pārējais tiek tērēts preces cilāšanā un uzturot milzīgu vadības aparātu! Tāpēc nevainojiet pārdevējus kuri ir nomocīti morāli un fiziski veicot pilnīgi nevajadzīgu darbu neredzot no tā nekādu atdevi. Jā sliktam dejotājam tiešām arī pa...ti traucē, tikai kam?

C cita inese 15.09.2009

piekritu adsam, super prec'izs 'si veikala raksturojums. Konkreti zinu par Valmieras veikalu, bet liekas, ka tas pats notiek it visur... neredzu sim veikalam nekadu nakotni.

R Ramona 15.09.2009

Jus taču te slimi daži esat! Ja tus trādā veikalā, tad tev ir jāstrādā, kā tavs priekšnieks ir izvēlējies (un neba jau velti viņš ir tur augšā un tu tur lejā :D). Kam tur bija slinkums visu dienu muti virināt sakot labdien un vai jums ir depo karte. Tu saspiedusies esi? Tas ir tavs pienākums komunicēt ar klientiem. Iedomājies, cik daudziem ir šāda karte, bet reizēm aizmirst par viņu un nesaņem atlaidi.
Un par to košlājamo gumiju - pilnīgi piekrītu vadībai, darba laikā tas nav nepieciešams, jo pastāv iespēja sabojāt preci un, kurš par to maksās - uzņēmums, jo nespēs nevienu pie rokas pieķert. Tad nu nebrīnieties, ka ar;i algas netiek palielinātas!
Saspiedusies te daži labi. Priecājieties, ka jums vēl vispār ir darbs. Lai gan, ziniet, ar tādu attieksmi pret darbu - novēlu, lai jūs vietā pieņem labāku, atbildīgāku darbinieku, kas savu darbu cienīs un tādējādi kādreiz pats varēs kļut par veikala vadītāju. Nevis par puņķutapu, kas te tagad muļķibas raksta!

S Sarma 05.11.2009

Laukos būvējam pirtiņu, vienu sienu nolēmām nolikt ar spoguļiem, biju dzirdējusi ka ir speciāla līme ar ko pielīmēt spoguļus.
Veikalā depo vērsos pie, , speciālista, , kurš ieteica labu līmi ar ko var pielīmēt spoguļus, līme laba-turās, bet...pēc nedēļas no spoguļiem ne vēsts, tikai pliki stikli pie sienas, es labprāt šo darbinieku iesūdzētu tiesā, bet cik esmu jautājusi ta viņi visi tur pirmo dienu strādā un nekad neviens neko nezin.Citiem iesaku-neapmeklēt šo veikalu.
Un vēl šai pašai pirtiņai pirkām ūdens boileri-106 lati, prātā neienāca, nenormāli veidojas rūsa, ūdens tumši brūnā krāsā un baigi smird, to arī mums ieteica DEPO, , speciālisti, , esot vienkārši ideāls variants.Tici nu...

E era 07.11.2009

Par DEPO Liepājā.

Šodien noformēju K-rautā klienta karti, kaut arī tas man sanāk stipri tālāk, nekā DEPO, sory, kāds veikals noliktava - atliek paņemt rokās apskatīt trīs preces un jau aiz tevis kā ēna velkas apsargs, pie tam cenšas tipa būt neuzkrītošs, FIB nedataisītie..
Veikals foršs, pārdevēji ok, bet nu šis moments zem jebkuras kritikas. Punktu visam pielika, gadījums, kad mani patiešām paņēma ciet ar tekstu - "kamerās viss bija redzams", pēc tam taisnojās, ka tā viņi uz labu laimi pārbaudot, vēl tagad riebīga sajūta.
Šodien izstaigāju K-Rautu, aptuveni pusstundu krāmējos pa skrūvju plauktiem, normāli visu atradu ko vajadzēja, apsargu neredzēju nevienu vispār, DEPO pēc šitādas izvēlēšanās 100% būtu aizvilkts uz sargu kabinetu. Labi, veči, ja gribat, strādājiet kā jums liekas pareizi, šodien jūs zaudējāt vienu SIA klientu, rīt otru utt. Cienījamie apsargi, organizējiet savu darbu kaut kā mazāk uzkrītoši, jūsu dēļ ir nepatīkami šajā veikalā atrasties.

Z zonts 11.11.2009

to Adss: mazohisti ir cilvēki, kuri gūst baudu no sāpēm :) Jau iedomājos mazohistisko Depo vadību, kura kaifo no darbiniekiem, kuri viņus apstrādā ar pletnītēm.

A Armands 14.11.2009

darbinieki depo ir labi tikaj administracija ir sudiga it seviski depo direktors pec iesaukas Suriks

A Armands 14.11.2009

visi tie kas raksta kad depo pardeveji ir slikti tie ir pederasti laj jus dirsa kads atvale

L lora 15.11.2009

Man gan patīk Depo veikals.Es bieži iepērkos Siguldas šosejas Depo.
Pārdevēji lieliski, vienmēr paskaidros, ja nezinās, palūgs kolēģim.Kasieres ļoti laipnas un atsaucīgas.
Reiz, kad manis pirktajai precei trūka detaļas. man to pārdevējs sameklēja, atvainojās.
Esiet paši pircēji laipnāki un atvērtāki, tad arī jums problēmu nebūs:)

K karlsons 15.11.2009

Depo vadību vajag nošaut

G goosebike 22.12.2009

Nestradajiet tur!!!-Es jums zveru tur ir traki viniem ir bez atputas jastrada tu nedriksti neko darit iznemot stradat!!!

G goosebike 22.12.2009

un es piekriitu ari armandam jo pardeveji ir labi!!!un viniem liek tadiem but aizej uz citu veikalu tur vispar pardevejipret tevi izturas ka pret neko!