www.sudzibas.lv DEPO Neieprērcieties šajā veikalā

Depo - Neieprērcieties šajā veikalā

DEPO (Krasta ielā) ir briesmīgākais, nožēlojamākais būvmateriālu veikals visā Rīgā!!! Drīz tur nebūs neviena pircēja. Neiesaku nevienam uz turieni doties iepirkties, bet ja vēlaties sabojāt noskaņu, sabendēt pēdējos nervus, uzjautrināties par visām nejēdzībām, kas tur notiek, tad laipni lūgti. Būvmateriālu sekcijā sākas briesmas ar pārdevēja atrašanu, tad ar auto iebraukšanu teritorijā, lai paņemtu preci...kur pretī aiz aizslēgtiem vārtiem dusmīgi pretī lūr apsardze un būtu gatavi mest ar ķieģeli, bet iebraukt nevar, jo vēl par preci nav samaksāts, bet samaksāt arī nevar, jo auto nav iebraukts teritorijā...fui, fui, fui...stulbības augstākā mērā...
Ar to nekas nebeidzās, jo pēc ilgas gaidīšanas un tiekot teritorijā vajadzēja nolikt ieprikumu ratiņus kā jau kaŗtīgiem cilvēkiem pienākas...nu labi braucām cauri visam veikalam bez aizķeršanās, bet pa tiem 20 santīmiem domājam nopirkt pie kases košļājamo gumiju. Kā jums patīk?!!! Atkal kārtējās problēmas. Pie kases stāv mums priekšā vīrietis...labi...mēs gaidam rindā...kasiere jaut ko purpina zem deguna...knapi var sadzirdēt : "kase slēgta". Kur slēgat...kad to slēdza, ja mēs tur jau stāvam... un vīrietis pirms mums iepērkas...Kas par stulbumu!!! Mēs atrodamies ar savu košļeņu pacinu tādā situācijā kā pirsmskolas bērni. Bet esam izglītoti cilvēki un uz šīm lietām skatamies ar inteliģentu pieskaņu. Prasu kasierei vēlreiz:"Vai jūs pieņemsiet maksājumu?" Atbilde no blakus kases:"viņai jānodod nauda"...labi, labi...kāda nauda, ja nebija tuvumā ne inkasācijas vīrs ne viņa naudu skaitīja, bet gan apkalpoja iepriekšējo vīrieti. Sakiet, lūdzu, kādu piemēru un attieksi DEPO rāda mūsu bērniem, kuri pat košļenu paciņu nevar normāli nopirkt, kad tiek aizsūtīti bekot... Aizvainojums ir samilzis mums visiem, bērns pārdzīvo...nu kā tas var būt!!! Vēlot DEPO to visu labāko un veiksmīgu attīstību jaunu klientu meklējumos...EX klienti

D

O oz 27.05.2009

sviestains pastāstiņš...tāds pats būvmateriālui veikals kā citi, tikai cenas mazliet zemākas

P prikindel 27.05.2009

Piekrītu komentāram... visur gadās...arī cilvēki dažādi strādā...mēs ar draugu vienmēr tur iepērkamies...un vienmēr mēs atrodam to, ko vajag un pārdevēji vinmēr visu jauki paskaidro... ar mašīnu arī problēmu nav. mēs vienmēr braucam uz Juglas DEPO...kaut gan esam mierā arī ar Krasta vai Dreiliņu

P pēteris 28.05.2009

depo=mēsls!

Z Zigmārs 24.08.2009

pārsmējos :D vēl par to, ka "Bet esam izglītoti cilvēki un uz šīm lietām skatamies ar inteliģentu pieskaņu." Cilvēks pašpasludinājis sevi par inteliģentu, bet inteliģents šitik lēti nerakstīs, drīzāk izklausās pēc stulbas vecmeitas, kurai viss traucē. Esmu iepircies DEPO un man nekad nekas nav kaitinājis un viss ir bijis labi, ko gan neteiksi par Būvniecības ABC, kur pārdevēji neko nezin par savu veikalu.
Ja tu inteliģentā esi inteliģenta, tad saņem smadzenes kopā un saproti, ka neviens tevi nelaidīs iekšējā teritorijā, kur nu, ja neesi samaksājusi, padomā uz to no tiesiskās puses. Tu savā mašīnā iebāzīsi preci un pateiksi - es nemaksāšu, es to nopirku agrāk, laidiet mani laukā. Domā viņiem maz tādu fruktiņu brauc ciemos un krāpjas? Par to kases slēgšanu - nu pilnīgs murgs, šitā cepties :D :D Padomā, kā justos tu, ja gribētu iet beidzot pusdienās vai dikti vajadzētu uz tualeti, bet tev pirms tam jāizskaita nauda un vēl tev visādi murmuļi spiedz, ka grib nopirkt kožļeni. Nesaki, ka tu nedusmotos, jo pēc tava apraksta saprotams ir viens - tu esi neinteliģents un nervozs cilvēks.

A Agris 03.09.2009

Vakar izbesīja depo Lubānas. Furnitūras pārdevēja manā klātbūtnē 7 minūtes pļarkstēja pa telefonu, pilnībā ignorējot mani. Pēc 7 minūtēm man apnika klausīties viņas privāto telefona sarunu un es aizgāju prom.
Ok, visi ir cilvēki, visi mēdz parunāt pa telefonu. Bet, pie velna, ne jau tad, kad blakus stāv klients ar konkrētu vēlmi kaut ko iegādāties!!! Un man rokās bija man vajadzīgās preces paraugs. Man pat nevajadzēja nekādu konsultāciju - vienkārši - ir vai nav? To var pateikt arī sarunas laikā. Bet nē - pilnīga ignorēšana.

C Capusfin 02.10.2009

Toties Krasta ielā, ja jūs neapčurās, tad brāķi gan iesmērēs. Atbildību par to neviens neuzņemsies, ja nu vienīgi kāds blondīnis acīs nespēdams paskatīties, gudri pamurmulēs, tas arī viss.
Neiepērcies tur par daudz, un, ja vispār to dari, tad uzmanīgi.

A andis 12.10.2009

Tik un tā es eju tur kur ir lētāk, man depo patīk.

K K-Rautiņš 12.10.2009

Bet, protams! Viens iet, cits neiet- abi labi.
Bet es neieteiktu turp doties. Es neciešu, kad tur blenž pakaļ un visai atklāti ņirdz- šis pie mums ir atnesis savu naudu. Depo nav pelnījis manu naudu. Es vēlētos, lai Tavējo arī ne.

P pipars 29.10.2009

he, galvenais, ka zemas cenas. iesaku vairāk pacietības, gan, jau, kaķis mājās badā nenomirs :D

D DAINUVĪTE 10.11.2009

šodien Rēzēknes Depo apsargs -kā zaļknābis-nelaida ar preci pie kases, kurkasiere AĻESJA, izdomāja neapkalpot klientu ar nestandarta preci. viss tur ir aizkrauts, norm.ali ar preču ratiņiem arpreci 2, 6 m nevar izgrozīties, bet kasiere un apsargs izdomā klientam pat nepaskaidrojot, vienkārši aizlikt priekšā roku, lai netiek pie kases . Arī maiņas vadītājs uz sūdzību atbildi nedeva .ACĪMREDZOT RĒZEKNES KULTŪRA .

K K.Rautins 16.11.2009

Taa ir Depo Kultuura. Ne tikai pret pirceejiem, arii pret darbiniekiem. Ja mainas vadiitaajs- vvv salauz roku darbiniekam- tas ir normaali. Uzmest kasti uz galvas- tas ir normaali. Depo Krasta ielaa prieksnieciiba saadus gadiijumus noklusee, darbiniekiem piedraud par muldeesanu ar atlaisanu, bet cietusajam aizbaaz muti ar kilogramu banaanu. Jaa, starp citu, katram Depo veikalam ir arii otrais staavs. Un amatpersonu e-pasti ir [slēpt]@depo.diy.lv Izmeegini!!

M mishovur 28.06.2011

Depo Krasta ielā tiešām jūties kā ienaidnieka nometnē. Ķer pārdevēju, izdibini noslēpumus par preci, bet beigās izrādās, ka informācija neatbilst īstenībai.Rezultātā iegūstam vērtīgu pieredzi un nederīgu preci, caurumu maciņā un nedzudz pabendētus nervus!:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))