www.sudzibas.lv DEPO Neatbilstība solītam

Depo - Neatbilstība solītam

Kā tautā saka, divreiz uz vieniem grābekļiem nekāpj, bet...!Pirmā spuldze jau pašā sākumā sāka "raustīties'' agonijā, bet tomēr izvilka 2 dienas, un FIN! Pievienojot jau otru izpildīju visas prasības, pat papildus uzvilku kokvilnas cimdus, lai mana āda nepieskartos stiklam-rezultāts 2 nedēļas un "'čuš''!Tad uzprasās jautājums kā tiek pārvadātas, krautas un beigās var ir derīguma termiņš parastiem mirstīgajiem saprotams, nevis tas, kas rakstīts uz iepakojuma???!

U

F fizalis 25.09.2008

Es vienkārši neizvēlos Kanlux preci (aptuveni tas pats pēc kvalitātes, kas made in China).

M miss 22.12.2008

uz spuldzem garantijas nav! un neesi iedomajies, ka varbut lampa ir vaina, nevis spuldze?

R Rolands Berzins 07.02.2016

Vēl varbūt pārspriegums tīkla! Respektīvi nav vienāda shpanunga.Atliek kādam kaimiņiem padarbinat kadu jaudīgu elektrodzinēju un ploksh spuldzei! Vēl lētajam energotauposhajam arī kaut kas nav kartiba,pie cokola sāk kūst. Tagad jau visur ledinieces liek.