www.sudzibas.lv DEPO Neadekvāts apsargs

Depo - Neadekvāts apsargs

Šovakar, kā to regulāri daru, iegriezos krasta ielas depo, kur pie ieejas pārsteidza pretīga apsarga attieksme. Ne labdien, ne sveiki.. Uzdod jautājumu “vai man vispār ir 18 gadu? ”. Precīzi tāds bija sākums. Jūs nepārklausījāties, vienkārši kādā sakarā? Cik man zināms, uz būvmateriālu veikaliem nav zīmes 18+? Uz brīdi apstulbu, bet atbildēju apstiprinoši. Nekas, ka man ir 30, bet nav stāsts par to. Tad viņš rupjā manierē atbild - “neizskatās”, noskenēja sertifikātu un gatavojos doties tālāk. Sadusmoja šī attieksme, pateicu, lai nestrādā šeit, jo acīmredzot riebjas savs darbs, kam sekoja atbilde “bērnu dārzs kaut kāds”, pretīgi turpinot blenzt virsū un vēl kolēģim rādot uz mani. Iesniedzu mutisku un rakstisku sūdzību depo vadībai un apsardzes firmai, bet tāpat vēlējos padalīties publiski, apsargs tāpat visticamāk saņems vienkārši mutisku brīdinājumu un nekāds reāls sods netiks piemērots. Kad ir darbs ar cilvēkiem, kā vispār var būt šāda diskriminējoša un pazemojoša izturēšanās, apsardzei ir jānovērš problēmas, nevis jārada tās. Tāds pagara auguma, bez matiem, aptuveni 40-50. Izturas pats kā mazs puika un cenšas aizskart citus, lai sajustos varens. Nekas pret veikalu kā tādu, bet personīgi pret šo pretīgo tipāžu. Slikts garastāvoklis un neapmierinātībā ar savu dzīvi neattaisno šo uzvedību.

27.02.2022

I InspektorsPeteris 13.03.2022

Katram no mums pasprūk kāds komentārs, kas liek citiem aizsvilties, žēl, ka tieši Jums sanācis ar šo saskārties, bet, manuprāt, reakcija nedaudz pārspīlēta - sūdzības tajā vietā, kad varējāt pajokot, ka, piemēram, uz vecumdienām varēsiet ietaupīt uz makeupu būtu pareizāka atbilde uz šo.