www.sudzibas.lv DEPO mana tautu

Depo - mana tautu

Sveiki! Visiem, kas par veikalu tikla DEPO apkalpi un darba piedavajumiem Jekabpili ari ir pretenzijas, tad izsakiet savus komentarus, lai taisnigi vinus nomelnotu. Jekabpili ieej veikala DEPO no visiem pardevejiem konsultantiem varbut kads viens vai divi zina savas sferas apkalposanas pienakumus un var izskaidrot visu klientam, bet parejie ir no malas salasitie radi vai pazinas, kas muk pa gabalu no klienta un nemaz neprot izskaidrot par preci. Rodas jautajums, tad kada velna pec vini strada, ka no viniem nav labuma??? Lai tik sanemtu algu krizes laika??? Tapat ari nav noslepums, ka veikala DEPO JEKABPILI notiek darbinieku atlases konkursi, kur uzdod mulkigus jautajumus, paludz CV, bet tad maigi pasuta uz tris burtiem ar aizbildinasanos, ka pazinosim dazu dienu vai nedelas laika!!! Tas nozime gaidi un smaidi, jo atbildes nebus. Kadru atlasi Jekabpili veic Erika, kas uz parrunam izsauc pretendentus uz vakancem no valsts nodarbinatibas agenturas rinda stavosos cilvekus, kas lieki un veltigi tere savu brivo laiku. Man skiet ka DEPO TIKLS nav diez ko slavens visa latvija, jo pietiek paskatities uz nolaidibu Jekabpils DEPO.

I Indra 29.06.2010

Ja par Jekabpils Depo tas tiesa, jo biju ari uz parrunam un kadriniece Erika deva majienu maigi pasutot ar aizbildinajumu pazvanisot un pateiksot atbildi. Vel sodien nav no Depo atbildes, bet darba birza turpina aicinat kadrus uz atlasi lai celtu sev reitingu.

S Santa 29.06.2010

Man ir tāds pats viedoklis arī par Rīgas Depo personāla atlasi. Nav skaidrs, kādus īsti super cilvēkus viņi meklē, taču pārrunas notiek it kā notiktu valsts kancelejas personāla atlase, tai pat laikā intervētājs uz interviju ierodās gumijas čībās, nošļucis lohs. Tātad tā jau ir pirmā pazīme, kāda ir cieņa pret uz interviju atnākušu cilvēku. Kā arī jautājums, kā var būt tā, ka vairāk kā pusgadu meklēt cilvēkus uz dažādām vakancēm un viņus neatrast, smieklīgi. Jā, un Tv jau viens darbienieks izteica savu stāstu par darbu šajā firmā.

K keda 08.07.2010

es ar biju ez DEPO jekabpilī uz pārrunā...biju divas reizes, bet nepanēma...atbildi solija divu nedēļu laikā bet atsūtija atbildi pēc mēneša uz e pastu...nepatika mans CV kā esu uzrakstījis un noformulējis

Z zonts 27.07.2010

Ko tad tu gribēji, ja ej uz interviju? Zini, viņi visi tādi - aicina un uzdod jautājumus! Un tērē nabaga bezdarbnieku laiku. ai ai ai... šausmas gatavās.

L Lība 13.09.2010

Pilnībā piekrītu, tam ka darbinieki neko nezin.Jautā ko vēlies, skrien prom no klientiem.Kaitina, ja nevēlaties ir iespēja tur nestrādāt.Vairs tur nekad neejam, ja ko vajag ludzam Rigas radus atvest.

R Riki 04.11.2010

Ja saglasna s tem kak berut ljudei narabotu v DEPO v jekabpilse. Ja toze otprovljala svaju CV, menja vizvali na sabesedovanie, ja im toze nepodosla. Ljudi ja 6 let rabotala zagranicei, menja vzjali narabotu bez znanija angl.jazika. Ja saberala kompjutari, v kotorih nikoga neponemala, seicas hot znaju iz cego oni sastajat, potom menja nacalstva podnjala vishe, posadili v ofise delat zakazi, otpravljat zakazi i prinemat zakazi. A zdes v Latvii ja rabotala prodavcom, gde takze vzjali bez opita. A teper spustja 6 let u menja dlja nasei targovli okazalas malo opita. Pacemu zagranicei berut ljudei bez opita i pomagajut ih obucat ? Pamagajut polucit profesiju. Nascet DEPO v jekabpilse ja tut pocitala i vshoki stala.Teper jasno pocimu im ocen casta trebujuca ljudi. Tam berut narabotu esli ti znakomij ili simpoticnij paren. Da ocen mnogim nenravica opsluzevanie prodavcov, v etom ja toze saglasna, odin den ja tam bilo, rabotala odna kassa, potom podsaidenilas ese odna kassa, ona daze neskazala podhadite v etu kassu.Pocemu klient dolzen iskat prodovca ?? Eto prodovec dolzen iskat klienta. Mne ocen ese neponravilas odna situacija v kasse, ja brala polovinu tavara nalicnimi i polovinu kratoi, tak ona takim nedavolnim vzgljadom pasmatrela, cto daze neskazala mne bolsoe sposibo za pokupku, a prinelas za drugova klienta i skazala " est Depo karta " a gde zdrasti ? Da ljudi sami otnashenija portjat, poetamu tak i est klient plohoi i prodovec plohoi...