www.sudzibas.lv DEPO Stulbums preču pieņemšanā

DEPO Liepāja - Stulbums preču pieņemšanā

Depo ieviesa preču piegādes laikus. Saprotams, lai neradītu lieku burzmu.
Atvedu kartejo kravu no Rīgas, pa ceļam apkalpojot vēl citus uzņēmumus, nokavēju apm. 20 minūtes.
Uzņemšanā nevienas mašīnas, viss kluss, bet preci pieņemt nevarot, jo redziet, tāds esot nolikums! Saka, lai zvanot priekšniecībai u.t.t. Pēc būtības, kas mainīsies, taču tāpat atļaus nodot to preci, bet nē, jāsagandē cilvekiem tie nervi!
Tad nu stāvu trīs stundas un gaidu, kamēr Depo vadība Rīgā izlems, atļaut pieņemt preci vai nē.
Pagalmā garlaikoti snaikstās preču pieņēmēji :), sajūtos kā padomijas gados, kad birokrātija sita augstu vilni...
Žēl tikai, ka šīs manas dīkstāves rezultātā paliks neaizvesta prece uz Ventspili, Talsiem, Tukumu un citām mazākām pilsetiņām. Paldies tiem citiem, ka neievieš piegades laikus!
Tad vēl var sanākt, ka plks. 10.00 jābūt gan Kurzemē, gan Vidzemē, gan Latgalē!

I

B balalaika 12.04.2009

Depo nu gan protvbojāt attiecības ar piegādātājiem!

S Sleo 27.04.2009

mēs ar strādājam ar Depo, varu tikai apsveikt per ieviesto kārtību preču pieņemšanā, tas palīdz pašiem saplānot transporta kustību, kā arī esam droši, ka bez rindas un burzmas mums noteiktajā laikā tiks prece pieņemta. Runājot par konkrētā laika neievērošanu, mums ar netīšām tā gadījās (patiesībā mūu transporta partnerim, ieradās 4 stundas ātrāk) krava tika pieņemta bez problēmām. Protams nākamajā dienā bija zvans no Depo administrācijas ar piezīmi labāk tā nedarīt, bez uzbrauciena un pārmetuma :) Atbalstu šo preču pieņemšanu un iesaku to ieviest K-Rauta