www.sudzibas.lv DEPO slikta apkalposana

DEPO Liepāja - slikta apkalposana

Iepērkoties veikala, jau vairākas reizes esmu saskārusies , ar situāciju , ka veikala nevar nopirkt preci, jo prece ir veikala,bet nav piējama, pārdevējas atbild, ka esot jāņem tas kas uz doto bridi ir piējams, jo nēsot laika nocelt, vai meklēt kur prece esot uzcelt. Piemēram vēlējos ned. Atpakaļ nopirkt tikla veida šupultiklus, kad nevarēju atrast, vērsos pie pārdevēja, man atbildēja,ka esot kkadā grozā lai meklēju tur! Kad neatradu vērsos vēlreiz, tad atcirta ka esot, bet nezinot kur, nāciet citu dienu, vēl nēesot sezona! Šodien vēlējos iegadāties puķu stādus, bija jauns pievedums, bet man nepārdeva, piedāvāja ņem vecas, kuram pat zeme bija sausa un lapas jau apvītušas, jaunas varot dabūt vakarā vai rīt! Nesaprotu vai tas ir normāli, ja pircējs ir atnācis uz veikalu, bet viņam atbild, nāciet rīt... Prece ir bet viņu nevar dabūt! Biezi ari cenas ir nepareizas vai ari nevar saprast, kas un cik maksa! Esmu dzīli vīlusies, apsversu vai vel braukšu uz šo veikalu iegadāties lietas savam dārzam!

Z

A Aivars goodmens 21.05.2016

Es parasti kad eju Depo, rēķinos ar to, ka pavadīšu tur vismaz 2 stundas, jo preces tiešam atrast un dabūt to, kas tev ir vajadzīgs, ļoti grūti.

A agiimagii 22.05.2016

Superīgs veikals. Var redzēt cik ļoti viņi vēlas pārdot preci un cik ļoti vēlas, lai klients pie viņiem atgriežas. Vispār ne tikai Depo, bet visi šie būvmateriālu veikali ietilpst kaut kādā dīvainā veikalu kategorijā. Ne tur vēlamo preci var dabūt, ne konsultantu atrast. Protams, ka profesionālis, tur ieejot, nesūdzēties, jo viņš zinās, ko viņam vajag. Un, galu galā, ja zini, ka preci klientam nedosi, tad pasaki, ka nav, nevis: "Ziniet, mums ir, bet mēs jums nedosim."

R Rolands 22.09.2018

Nezinu, kur ņem šādus darbiniekus, bet Liepājā veikalā DEPO tie laikam pēc īpašiem kritērijiem nolasīti. Pārdodamai precei nav iespējams piekļūt, darbinieks kā aizgāja pēc trepēm tā neatgriezās arī pēc 1/2 stundas. Hallo, kas tur vispār notiek ? Tas notiek tik regulāri, ka domāju vērsties Patērētāju aizsardzības birojā.

U U. Saulkalns 19.02.2020

Nekad nav bijusi šāda situācija, lai arī iepērkamies katru nedēļu. Ja nepārdod tikko atvestas lietas, kas nav vēl sistēmā - būtu tikai loģiski. Jūs taču Maxima arī neejat pieņemšanas zonā un neprasāt svaigāku pienu? :) ieteiktu pamēģināt pastrādāt pāris mēnešus Depo un nodrošināt lietas, ko pati sagaidāt :)