www.sudzibas.lv DEPO Krāpšana, negodīga komercprakse

Depo - Krāpšana, negodīga komercprakse

Depo veikalā norādītās Cenas ir maldinošas, kas neliecina par labu komercpraksi. Krāpšanas būtība: tiek publicēts preču sortiments ar norādītu cenu un fiksētu veikala adresi. Ierodoties norādītajā adresē noskaidrojās, ka veikalā reāli nav tādas preces par norādīto cenu, nav personas, kuras atbild par publicētā sortimenta esamību. Šo informāciju kontrolējot centralizēti. Kad "klients" ir ieradies noteiktajā adresē, pārdevējs - konsultants un viņa pieaicinātais maiņas vecākais mēģina "pārdot" to preci, kāda ir veikalā par cenu, kuras dēļ pircējs šādā veikalā nekad neieietu. Abi "pārdevēji" sarunā atzina, ka tā ir centralizēta komercprakse (vai krāpšana) un viņu pienākumos neietilpst kādu informēt par to, ka norādītais sortiments ir beidzies, vai ir "nopērkams" ļoti nelielā (1-2 m²) daudzumā. Secinājums - zaudēts laiks un ceļa nauda.

07.03.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (6)

Kur krāpšana? Nevēlies, nepērc.
Varbūt maldināšana, bet tad sauc lietas īstajos vārdos.

Jaukais Andris 08.03.2023

es naku pec tevus man jau ir 80 million power rit jau bus 8000 gaidi un tevi aizmirsis tu labak sargies taisniba uzvares

T taisnibassargs3 08.03.2023

Kada krapsana kranci es nopirku virvi bija jaiztur lidz 200 kilo bet es sveru 150 un mani tapat nenotureja, es nolauzu ozolam zarus del tas sultbas virves. Vispar nezini kur masinu nomazgat jekabpili? ( Manu milako homo baru aizsledza interpols )

Jaukais Andris 08.03.2023

TU SUTLBS ESI

Nē.

T taisnibassargs3 08.03.2023

pac tu sutlbs esi

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes