www.sudzibas.lv DEPO Klientu apsudzēšana zagšana

Depo - Klientu apsudzēšana zagšana

Es ar savu ģimeni,esam sasutuši par Valmieras,Depo veikala darbinieku darbu!Mēs no mājām paņēmam ūdens šļauku lai nopirktu caurules veļas mašinas pieslegsanai,mēs izvelejamies un pinācam pie sestās kases,mūs apklpoja kasiere Kitija Kīna,mes maksajam un viņa ieraudzīja manās rokas šļauku un teica lai maksajam par to,es teicu ka tā ir mūseja,bet šī netic,sauc apsargus un nelaiž mūs no veikala ārā,apsūdz mūs zagšana!Saka kā pirms ienāksanas veikalā mums ir jāatrāda savas mantas ko ienesām iekša!Kur tāds noteikums visai ir rakstīts!Man nav jāatrada visas savas lietas ko nesaju līdz!Viņiem taču veikala ir videokameras,kurās ir jāskatas apsargam un jāseko līdz kurs ko ienes,nevis jāsežun jādzer kafija,vai kaut kur japastaigajas,zale ir jāstrādā citiem apsargiem,nevis tiem kuri sež pie kameram!divi apsargi neder uz so lilu veikalu tu vismaz 5 jābū!Un ja grib lai atrada mantas viņiem ,tad apsargam ir jabūt pie durvim un jāvakte katrs klients,jaskatas ko viņs nes līdz,ja būt arī norādei vai zīmei uz durvim ka mantas jāatrada veikala pirms ienakšanās!Bet es kaut ka neko tadu uz durvim neredzēju!Tad kāda sakarā man veikala ir jasarkst kaut kādas kasieres dēļ un citi cilveki taču skātas,unpēc tam baksta ar pirksu un citiem saka ka rekur šie ir kautko nozagusi Depo veikala!Ir nepatīkami ka tu staiga pēc tam pa Valmieru un par tevi tā saka un dīvaini skatās un apŗuna,ja tu zini ka neko zadzis nekad neesi!Veikala ir jabut noradei,notekumam lai visi tad redz ka mantas jāatrada,savadak vel pēc tam zagsana apsūdzes!Tagad veikala kauns radīties domas ka zagļi atnāca,ka pa Valmieru zagļi staigā!nākam reiz izsauksu policiju par apmēlosanu un patērētaju tiesību aizkaršanu!

K