www.sudzibas.lv DEPO Info centra darbinieki

DEPO Jēkabpils - Info centra darbinieki

Esmu no Neretas novada, gribu izstāstīt, ka 19. februāri iepērkoties Jēkabpils Depo biju šokā, ka strādā tikai viena pārdevēja katrā nodaļā, jo tomēr veikals ir ļoti liels. Gaidīju 20 minūtes kamēr mani apkalpoja. Tad gāju kārtot pavadzīmi info centrā darbiniece Tatjana izrakstīja pavadzīmi, tad gāju pie apsarga, apsardzē bija sieviete, vārdu neatceros, viņa pārbaudīja pavadzīmi un atrada kļūdu. Apsargs piezvanīja uz info centru un izstāstīja par kļūdu. Mani aizsūtīja atpakaļ uz info centru. Info darbiniece izrakstīja jaunu pavadzīmi un es gāju atpakaļ pie tā paša apsarga un atkal atrada kļūdu. Es biju dusmīgs, jo ļoti steidzos. Paldies apsargam sievietei, viņa aizgāja trešo reizi kopā uz info centru un tikai tad man izrakstīja pareizu pavadzīmi. Kāpēc info centrā strādā darbinieki, kas nepārzin preci, tomēr tas ir info centrs. Vēlreiz paldies Apsargam sievietei, kas strādā būvmateriālu nodaļā pie lielajiem vārtiem. Paldies par atsaucību un palīdzību.

L Lode 22.02.2015

Par gaidīšanu Vari izteikt publisku paldies jaunajam Depo vadītājam, cik zināms vins bija laikam madonad krautas vadītājs, pēc kura domām nav galvenais klienti bet ieekonomēt naudu veikalam tāpēc vini nabagi pārdeveji skraida vieni uz deit klientiem. Cik nopratu tad tir šausmas kas tagad darās, kopš parādijās jaunais vadītājs, zinu jo patstāvīgi iepērkos, un pelnu ar preci ko tur pārdod, un pārdeveji ar visi mani zin un vienmēr ir gatavi palīdzēt jebkurā nodalā.

V viesturs miļevskis 22.07.2016

jēkabpils vadītājs māna darbiniekus jēkabpils Depo...cits jau vairāk kā gadu gaida pielikumu pie algas jo nav māceklis. vadītājs stabulē ..nav atbildes no centra,šitā viņi velk savu līmeni.amatu.valdei arī labi ,nav jāmaksā,darbiniekiem,kadru mainība liela.vadiba uzskata ka tikai viņi strādā,,viss pārējais pionieru neizdarības.

O Oksana# 09.09.2022

Jēkabpils depo ļoti laipni apkalpoja krāsu nodaļas pārdevējs Juris!