www.sudzibas.lv DEPO JAUTAJUMS

Depo - JAUTAJUMS

PORTALA LIETOTAJI, ES REDZU KA BIEZI DARBINIEKI SUDZAS UZ DEPO DARBA DEVEJIEM, BEIDZOT GALU GALA KADS VAR IZSTASTIT KADAS TUR ALGAS UN KAADS DARBAA GRAFIKS?

Z zanna 04.11.2010

Nezinu ka Riga, bet Jekabpili 200 Ls, strada 176 stundas menesi.

S Santa 08.02.2011

Riga ir tas pats, esmu bijusi depo darbinirce algas atskiras ni sejam ja neesi veikala direktora radnieks tad 200ls ja esi tad vairak tada situacija ir bergos veikala parsvara strada direktora radinieki vecos laiz vala par daudz zina.

Z Zinaida 08.02.2011

Belim negram dengi pou4atj o4enj vredno!

H hmm 05.07.2011

likme ir sakot no 1.84 LS/stunda jauninjajiem un ik pa 4..6 meneshiem palielina, nostradajot gadu var palielinat lidz 2.5 ..2.7 Ls/stundaa, menesi aptuveni 170..200 stundas.

P Piekuns123 12.03.2015

Loģistikas centrā depo . Stundas likme krāvējam ir 3, 45 pēc parbaudes laika. Tāda pati! Tā pat depo strādnikiem depo kartei ir 5 procenti nevis 15 kā tur stāsta. Krāvejam ir ļoti labs darbs. Tad kad konteineri esi izkrāvis līdz pusei tad vari iet 5 min pārtraukumā un vēl bonusa jāpaziņo tiešajam vadītājam. Kā arī tur nav tehnikas prieks krāvējiem kas patstāvīgi strādā. Nezinu ka būtu pareizi, bet es uzskatu kad 5 min ik pēc stundas ir idiāls variants! Nevis laust muguru līdz pedējam skrimslim un vel pretī saņemt sliktu atsauksmi. Par algam esu apmierinats. Varu aizbraukt ceļojumā