www.sudzibas.lv DEPO Dzīvnieku labturības pārkāpums, dzīvnieku aizsardzības likuma pārkāpums, neetiska izturēšanās pret dzīvu radību

Depo - Dzīvnieku labturības pārkāpums, dzīvnieku aizsardzības likuma pārkāpums, neetiska izturēšanās pret dzīvu radību

Esmu šokēta un sašutusi, ka Liepājas Depo veikalā, zoo nodaļā, avārija zivju apakšnodaļā, neētiski un dzīvnieku labturību un dzīvnieku aizsardzības likumu pārkāpjot, mazās avārija zivis "Gailīši" un, iespējams, citas, tiek turētas nepiemērotos un mokošos apstākļos - mazās, aptuveni 100ml ietilpīgās plastmasas glāzēs.

Aicinu zivis nekavējoties pārvietot tām atbilstošos traukos, ūdenī un apstākļos, pretējā gadījumā vērsīšos ar sūdzību PVD ar aicinājumu veikt apsekošanu, saukt pie atbildības atbildīgos, kā arī piemērot attiecīgu sodu.

Papildināts Santaja 10.11.2016

Atvainojos par ieviesušām gramatikas kļūdām. "Avāriju" vietā domāts "Akvāriji". A.c., sūdzības autore.

Pacco_al 11.11.2016

Slima vai? Aizej uz kautuvi vai vēl kādu citu vietu un paskaties uz tur notiekošo. Tad zināsi kā "matus skaldīt" bet ja esi no "zaļajām" un "ekoloģiskajām" aizbrauc uz Indiju un 6 mēnešiem. Uzreiz tava dzīves naivules filozofija apgriezīsies par 360 grādiem.

U urugvajaparagvaja 11.11.2016

Pacco, ej nu tu! Ja citur ir slikti, tas nenozīmē, ka visur tā jābūt. Santaja, žetons!

Zivij, labāk zināt kādos apstākļos jātur zivis! Cik žēl, ka tik daudzi cilvēki regresē. Visticamāk, sūdzību par Balticovo arī uzrakstīja kāda ola.:)

S Santaja 14.11.2016

Ja pats esi bijis indijā, tad kāpēc nemīli dzīvi un visu dzīvo bet tik agresīvi komentē?