www.sudzibas.lv DEPO Drīzāk ne sūdzība, bet ieteikšu

Depo - Drīzāk ne sūdzība, bet ieteikšu

Sveiki visiem! Šoreiz tā būs ne visai sūdzība. Ja būsiet Depo veikalā Daugavpilī un vēlaties lai jūs apkalpo laipni pārdevēji, kuri palīdzēs un sniegs nepieciešamo informāciju, tad griežaties Zoo nodaļā un dārza tehnikas nodaļā. Ja nemaldos tad pārdevējus sauca Kristīne un Dāvis. Tiešām šie cilvēki ir sava vietā. Bez problēmām var apkalpot gan latviešu un krievu valodā. Laipni un izpalīdzīgi. Noteikti kad būšu vēl Daugavpilī iegriezīšos depo veikalā.

24.11.2021

N

G Gulbenietis 25.11.2021

Kad Rēzeknē bija Depo, tāpat bija tauta, kas brauca uz Dpils Depo pakaļ celtniecības u.c lietām. Lielāka izvēle, tjipa cenas atšķirība bija par labu Dpilij un laikam arī apkalpošana labāka. Kaut Rēzeknē arī bija daži zinoši darbinieki, piemēram durvju nodaļā. Liela daļa gan pat preces atrašanās vietu nezināja :D.

S Santa Klints 02.02.2022

Diemžēl ļoti maz tur šobrīd palika izglītotu darbinieku…. Ja Tev vajag preci,vari stundām gaidīt,lai kāds pienāk,sava laika izšķiešana-varbut tas ir tāpēc ka trūkst personāla,no apsardzes vispār var privātu apvainojumu sagaidīt! Nezinu kas tur notiek,bet apsargi gan tur piemirsusi,ka tā tomēr ir darba vieta!