www.sudzibas.lv DEPO Darbinieces attieksme

Depo - Darbinieces attieksme

Labdien,visa visumā man veikals Depo patīk,bet strādnieces neizglītotība sektora vadītaja Andras Stelpas,attieksme pret darba vietu nav normāla.Darba vietā es kā klients dzirdu ,kad stāsta paziņām veikala iekšieni(kas veikalā ir sliktā kvalitāte, cik ir uzcenojums,cik pelna un aprunā kolēģus utt.),tas nav normāli.Dalāties ar informāciju mājas.Piedodiet ,kad noklausījos sarunu veikalā.Dzirdēju stāvot dārza nodāļā.

Работяга 15.10.2017

Dienzel ta tas ir.. citos valstis stradajot par apkopeju var saturet gimeni.. bet musu valsts nodarbojas ar savu tautu genocidu..

smejiesvesels 16.10.2017

Andris 74 noklausijās, kā pats uzsver, neizglītots tantes klaču runu un skrēja mājās sūdzībās ierakstīt! MLACIS ANDRIS!:D

"es kā klients" - klienti, jeb pircēji, veikalā iepērkas, toties Andris 74 dodas uz Depo, lai stāvētu un noklausītos citu sarunas - "Dzirdēju stāvot dārza nodāļā"

T TURBAK 12.02.2019

Depo Krastā vēl ir sektora vaditājs dauns - karens, rakstu ar mazo burtu lai paradīt kā daunam vārds sakas ar mazo burtu. Neisaku nevienam stradāt Depo, jo visiem vienalga ir darbinieki, vai nav darbinieki, vienmēr būs tāds kurš atnāks kaut uz mēnesi pastradāt. Bet karens reāls.