www.sudzibas.lv DEPO Briesmīga apkalpošana, izmantojot neķītru valodu!

Depo - Briesmīga apkalpošana, izmantojot neķītru valodu!

Šodien veikalā DEPO, Krasta ielā, apdares materiālu nodaļā, mans vīrs pajautāja garāmejošajam konsultantam par konkrētas špakteles klātbūtni, uz ko saņēma rupju,neķītru atbildi krievu valodā: Хули ты смотришь, нет там нихрена! Tas ir citāts. Vai, jūsuprāt, ir pieņemami, ka jūsu konsultanti runā ar klientiem, izmantojot neķītru valodu, ar šausmīgi rupju, zemisku attieksmi?! Manuprāt, ta ir absolūti nepieņemami. Ar šo, lūdzu veikāla vadību attiecīgi reaģēt un neļaut sava veikala personālam rīkoties tā, it kā klients būtu ielauzies viņu mājā un nomocīts ar kaitinošiem jautājumiem! Tas ir pilnīgas šausmas!

13.06.2022

S Spuris 14.06.2022

A ko var velēties ne tikai Latvijā,kur rupjība jau ir moderni.Paskataties uz kultūras ministres slaveno T-kreklu piemēram.Tagad pasūtīt visus kad un kur velaties ir ļoti moderni .Drīz jau visur skanēs un koposies visos krūmos ta būs pierasta ikdienišķa parādība