www.sudzibas.lv DEPO Bezkaunība

Depo - Bezkaunība

Es protams saprotu, ka rīt ir 14.februāris, bet nu tās ziedu cenas varējāt skrūvēt ar kaut kādu nebūt veselā saprāta atlieku. Es protams saprotu, ka nupat grābs naudu ar lāpstu, bet tad vismaz kvalitatīvus ziedus jau nu par šo cenu varējāt piedāvāt! Vienā vārdā ŠOKS! Bezkaunībai nav robežu. Tie ziedi būs izmetami, tiklīdz tiks iznesti no ledusskapja, bet jums pat acs kaktiņš nenoraustīsies! Cūcība!

13.02.2023

P

V vitols 13.02.2023

Uzraksti man ,es pateikšu,kur ir labāki ziedu piedāvājumi par depo.

0 0203 13.02.2023

Bet kas tajā 14 februārī ir? Lai puķes pirktu? Kāds nomiris?
Ā paskatījos🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ svētki tie kas iemīlējušies😂 tiem jau puķes nevajag😂😂😂
Tie kas precējušies noteikti neko tādu pie pilna saprāta nesvinētu, ja nu vienīgais- melojot sev un citiem🤔

Tev kāds ar varu liek pirkt šos ziedus?
Nepatīk, soļo tik tālāk.

P pilsone123 14.02.2023

Ej CIRST!

Muļke.

G Govjzems 14.02.2023

Nu jā, dzirdēju, ka Depo pircējus nelaiž no veikala ārā, pirms nav nopirkuši ko dārgu😁😁😁

Что не так? В чём проблема? Вас отвели в депо и щаставили купить там цветы?

*заставили

P pilsone123 15.02.2023

А то, что даже на цветы с прошлой недели цена выросла в половину за пару дней за … я почти каждый второй день покупала там цветы. Вот что не так! Это наглость и я имею право об этом говорить! Не нравится- не читай!

Good Intentions 15.02.2023

Parodija uz ziediem.