www.sudzibas.lv DEPO Direktors.

DEPO Berģi - Direktors.

Pat grūti uzrakstīt cik nožēlojams ir pašreizējais direktors Depo veikalā - Berģos.

Kāds vēl direktors, cūka un necilvēks! Attieksme pret darbiniekiem ir zem pēdējās kritikas. Darbinieki tiek atlaisti par niekiem. Pat lietas apstākļi netiek noskaidroti līdz galam un izskatīti cik patiesi viņi ir. Neskatoties uz to, kad pēc tam atlaistais darbinieks tiek apsaukāts un pazemots visu klātbūtnē.

Šim necilvēkam pat pietiek nekaunības nodot savu negatīvo viedokli citu direktoriem par šo darbinieku. Un dēļ tā visa arī nākamais darbs ir vējā, pateicoties iepriekšējā direktora (necilvēka) nomelojošām atsauksmēm par šo darbinieku.

Paturi tak savu negatīvo viedokli pie sevis, ja nezini kas un kā īsti viss ir noticis! Tā ir cūcība vienkārši.

Neskaitot to, ka visus darbiniekus noverdzina līdz pēdejam! Nēejiet tur strādāt !

Un kā sauc direktoru?

P piruete 16.07.2013

Vakar iegādājos iekaļamo durvu slēdzeni par 14 latiem(ar kapeikām), jauns džeks - pārdevējs lielijās, ka viņš te labi visu pārzinot, un rezultātā, kreisās slēdzenes vietā vietā viņš man ieteica labās puses slēdzeni, bet man vairs nav laika braukāt uz Berģiem, lai samainītu slēdzeni un čeks arī nav atrodams! Stulba situācija, ka uzticoties šādam pārdevējam esmu sagādājusi sev nepatīkamu pārsteigumu!!! Ja kāds no darbiniekiem vēlas šo kļūmi labot ( ņemot vērā to, ka man nav saglabājies čeks), lūdzu atsaukties! Man e-pasts: [slēpt]@inbox.lv
Džeina