www.sudzibas.lv DEPO Attieksme

Depo - Attieksme

Sestdien 08.12.2018 bijām iebraukuši depo,veikalā noskatīju kaķa siksniņu pēc brīža pārdomājo to pirkt un noliku citā nodaļā,aizgāju uz kasi maksāt,pēc kā mani aiztur apsargs ar aizdomām ka esmu nozagusi siksniņu,pārbaudīja somu,uz jautājumu vai esmu zaglei kīdzīga saņēmu atbildi(pēc skata nepateiktu) . Ar mani bija 7.gadus vecs dēls kurš nesapratnē kas vispār notiek, iedsma prom vēl noteicu ka tā preces atctāj katrs otrais pircējs,un būtu laikam vismaz jaatvainojas. Gala rezultātā atvainošanos nesaņēmu. Ļoti nekompitenti strādnieki,šajā veikalā nav nekādas vēlēšanās vairāk iet.

10.12.2018

Arkukušjans 10.12.2018

Nomest citā nodaļā Jūsuprāt ir normāli, to 7gadīgam dēlam parādīt ir ok? Vajadzēja aiznest atpakaļ , kur paņēmāt. Katrs otrais dara sazin ko, arī zog. Vai Jūs atvainojāties, ka nometāt siksniņu pie puķēm vai kur tur citur?

Jo Jolanta Sondore 10.12.2018

Kāpēc viņi redzēja ka tika paņemts un neredzēja ka tika nolikts? Šitik cītīgi sekojot. Iet runa par to ka attieksme kāda,jā pareizi sakat varēj nenomest,tikpat labi varēja arī cilvēcīgi to visu pateikt un izrunāt viens otram atvainoties un iet katrs savu ceļu.

Arkukušjans 10.12.2018

Tas ir viņa darbs, jo zog taču katrs otrais :D
Būs Jums rūgta mācība...

Bk BK 10.12.2018

Pareizi darīja, nav ko mest preci kur pagadās. Man tādi pircēji ka tu, riebjas. Un kas tu mammu, ka rādi tādu piemēru savam bērnam? Mājas arī uzvedies ka?

donna b 10.12.2018

Esi ta mamma kas nevajadzigo biezpien u maximaa iemet kastee ar zekbikseem un pec tam brinas, kad iegadajies saskabuso produktu? Fui.

really? 10.12.2018

Muhahaha, ta ari vajadzeja! :D
Nakamreiz ieperkoties tik nesudzies,ka nav neviena konsultanta, vini, iespejams, staiga un lasa tavas pamestas mantas un liek atpakal istajos plauktos!

Es domāju tā: ja tu esi nolicis preci nepareizā vietā tad samaksā par to! Veikala darbiniekiem NAV pienakums sekot kur pircējs nolicis preci! Kas bus ja KATRS pircējs liks maize pie puķem vai alkohola pudeles vai dzivnieku baribu uz plauktu ar bērna uzturu?

donna b 10.12.2018

Bet ta ari notiek! Akoholu pamestu bernu partikaa neesmu redzejusi, no ta drosi vien parasti viegli neskiras, bet sulas pie dzivnieku baribas, biezpiens pie zakem, galwrts pie bernu rotallietam.

Sa SantaDreimane 10.12.2018

Fui! ..par preces nenolikšanu vietā...vnk fui. Sliņķe

Ka Kate 10.12.2018

Un nākamā sūdzība- kaķa siksniņas stāv, tam neparedzētā nodaļā... :D

Vienkārši izcila nekaunība. Nepietiek ar to, ka izmēta preces pa veikalu, tad vēl arī gaida atvainošanos un apvaino darbiniekus, kuri dara savu darbu. Domājams, tautai jāzin šī pāķu varone!

Rx RXX 10.12.2018

Dārgās dāmas, 1) pietiks vienreiz izmantot bērnu situācijas dramatizēšanai! 2) negaidiet atvainošanos, ja pašas nevarat izrādīt elementāru cieņu veikala darbiniekiem! Cieņai jābūt abpusējai!

Džozefīne 12.12.2018

Besī šitie pircēji, kuri nejēdz aiziet trīs metrus atpakaļ un nolikt vietā preci, ko paņēma. Un pēc tam sūdzas, ka veikalā bardaks. Lūk, spilgts piemērs tam kā rodas šis bardaks un pēc tam pārdevēji tie sliktie, jo nekārto zāli.