www.sudzibas.lv DEPO Atteiksme pret klientu

Depo - Atteiksme pret klientu

Atbraucam ar gimeni uz Depo izveleties zaluzijas bernu istabai. Izvele ir liela, bet tas viss ir iepakojuma un apskatit no kada materiala tas zaluzijas, nav iespejam ta mums atbildeja pardevejs- konsultants. Kadas zaluzijas ir caurspidigas vai ne - uz to jautajumu nesagaidijam ari normalu atbildi, jo laikam pardevejs - konsultants nezina pats un no ta dusmojas uz klientu (atnaca te kaud kadi un kaut ko grib..nezinu ko). Uz stenda 2, ...m augstuma ir viens paraudzins, kuru pec ilgam parrunam un jau ar vaditaju blakus, mums paradija. Bet tas ir tikai viena veida paraugs, bet tur ir zaluzijas na dazadam materialiem. Zaluzijas nemaksa 0, 50 LS tas maksa no LS10 lidz LS30 . Manuprat pircejam ir tiesibas sanemt pilnu informaciju par preci kura vinu interese. Es nesanemu neko, tikai sabojato noskanu. Tada sajuta saja veikala, tik dauz pirceju, par vienu vairak, par vienu mazak vinus tas nesatrauc. Spriezu par to pec sarunas ar pardeveju -konsultanti un pec sarunas ar ar veikala administraciju. Novelu visiem aiztavet savas tiesibas. Un varbut tad kadreiz saja valti bus parasta ciena - cilveka pret cilveku.

T

I Imants 15.12.2010

Ja krietni taupīt naudu un meklēt gatavas žaluzijas veikalos, tad 100% sabojasiet noskaņu un garastāvokli. Labāk pasūtīt kādā firmā, izbaudīt materiālū katalogā, pēc Jūsu izmēra, ar uzstadīšanu... un viss būs O.K.

R robin Hud 17.12.2010

В этом DEPO столько этих консультантов -бездельников ходит, когда надо ниодного непоймаешь! За что они деньги получают?

K K 10.02.2011

NU nav ko gramsitities gar precem, pec tam nakamais naks un prasis kapec iepakojums atplests, un vairs to preci nenems.Depo veikala ir tikai Pardeveji nevis Konsultanti.Partikas veikala ar piea paku plesat vala un padzeraties, lai pec tam nopirktu ???

M mishovur 28.06.2011

Visam precēm normālā veikalā jābūt izliktiem paraugiem, jo nepatiesa vai vai nepilnīga informācija var būt par iemeslu pretenzijai.:))))))))))))))))))0

O o 28.06.2011

un pēc tam būs pretenzijas, ka paraugputekļusūcējs bija sarkanā krāsā, bet Jums priekšnama remontam bija nepieciešams zilais?

T ToO 28.06.2011

Zilais ir tikai priekš zilajiem!