www.sudzibas.lv DEPO Atsakās uznemties atbildibu ko nosaka PTAL

Depo - Atsakās uznemties atbildibu ko nosaka PTAL

07.12.2015. Iegadajos akumulatoru START 110 AH. AKB tika lietota iekš Volvo v70 2.pāudzes 2.4D5 dzinējam. Rezultāts-nokalpoja 5 mēnešus.
Sakumā domāju ka vaina ir automašīnā, transportēju pie auto elektriķa un viņš pārbaudot auto izmērīja strāvas noplūdi, kā ari parbsūdīja cik izdod ģenerators, bet problēmu konstatēja ka akumulatoram nēsot jaudas startēšanas bridi.
20. tajā maijā ar iesniegumu vēršos depo veikala ar lūgumu atgriezt vietā tādu pasu akumulatoru tikai ejosu, bet viņi atteicās. Naudu arī atteicās atgriezt. Teica ka būšot jāgaida uz sia Latakko servisa slēdzienu. Meistari kas strādā depo garantijas nodaļā gan uzreiz atbildēja ka latakko nekad neatgriežot vietā neko bet 99% ka atsakot garantiju.
Es viņiem teicu ka man vienalga jo jūs Depo man viņu pārdevāt un es no jums prasu atbildību par to ko jūs veikalā tirgojat! Viņi atteica ka tā nēsot viņu problēma.
Par cik akumulators bija beigts tad nācās pirkt citu vietā lai kautkur pārvietotos.
Takā skola bija rokā ka start akumulatori ir mēsli domāju pirkt Deta akumulatoru,vienīgi izplatītājs tas pats bēdīgi slavenais latakko! Zvanīju viņiem un jautāju tādam auto kurs būtu piemērotāks akumulators. Viņi atbildēja ka no 84ah un lielāki der manam auto. Es jautāju kā tad paliecināties par akumulatora stāvokli? viņi teica ka pievienojot testeri akumulatoram jārada mazākais 12.5v ja ir mazāk akumulators esot mironis.
Skola rokā ņēmu depo ratus un devos uz stendu pie akumulatoriem. Sniedzos pēc deta aķiem, saliku 3gb vienādus uz ratiem un braucu uz servisu pie depo meistariem lai pārbauda.. Un mani šokēja ka neviens akumulators nebija pat tuvu 12.5v bet 12.2 v 11.8v utt. Tas nozīmēja ka depo tirgo vecus nostāvējušus akumulatorus kurus neviens neuzlādē un iegadāties ejosu akumulatoru tur nav iespējā iegadāties.
Kā arī vadītājs šim veikalam ir kategorisks ptal pārkāpējs jo ar klientiem xolīdi vispār nemāk vienoties.
Gaidīju divas nedēļas un man nācās zvanīt uz depo pašam. Atbildēja man ka nezinot kad būs akumulators ar slēdzienu no latakko atpakaļ.
Takka 15 noteiktās darba dienas bija pagājušas gāju strīdēties.
Aizbraucu mājās un vakarā zvanīja tas vadītājs depo ka esot atvest akumulators..
Nākamajā dienā devos uz depo pakal viņam,bet mana akumulatora tur nebija. Mana aķa vietā 84ah mazs akumulators ar piestiprinātiem maniem dokumentiem.
Atzinums esot tāds: nēsot izvelets atbilstošs akumulators jo 84ah esot par maz. Loģiski es viņiem teicu,un norādīju čeku kur minēts 110AH akumulatora jauda. Depo meistars atzina to ka tomēr tas nav mans akumulators. Pagāja entās dienas un atbildes atkal no depo nav.. Zvanu un jautāju kur mana prece. Aāa.. viņš jau sen esot.. es jautāju-piezvanīt nevarēja ka atved akumulatoru? Mums tā sanāca viņa man saka.
Labi, tajā pašā dienā ierodos pēc akumulatora un lūkojos pēc atzinuma. Ha. A tagad atzinums protams arī cits.. bojājumi radīsies tā nesaudzīgas lietošanas rezultātā.. wtfak.. kā var lietot nesaudzīgi akumulatoru?
Zvanīju uz latakko un prasīju kurs gudrinieks sastādīja šo aktu? man iedeva akta sastāditaja nummuru, saucot Ingūns. Zvanīju tam Ingūnām un prasu kas un kāpēc? Viņš sāka stostīties un jautāja kur es esmu dabūjis viņa nummuru un ka viņš nēsot latakko darbinieks.
Es viņam jautāju-ja aktu sastādīji tad esi atbildīgs vai ne? Viņš piekrita. Saruna ilga dažas minūtes un neko īsti loģisku nepaskaidrojot viņš nometa klausuli.
Rezultātā vēršos PTAC ar iesniegumu lai viņi tiek galā,ja ne tad tālāk darbs būs tiesai.
Es nebūšu tas kas paraudās un necīnās par sevi un savu taisnību.
Par cik depo ir tādi draņķi tad viņi tagad lai maksā administratīvo sodu, man atmaksā visus zaudējumus un beidzot mācās no savām klūdām!
Neiesaku depo pirkt kautko nopietnu-būs čakarēšanās ja būs garantijas gadījums.

A AGr 13.06.2016

Mjā, acīmredzot izplatītājs un tirgotājs paļaujas uz to, ka cilvēkiem nebūs apņēmības čakarēties, tāpēc arī atļaujas tirgot nekvalitatīvu preci un sniegt neatbilstošus atzinumus.

Lai veicas rast taisnību.