Depo - Apsardze

Labdien! Biju iegriezusies veikalā Depo no blakus esošā pārtikas veikala.Līdz ar to bija līdzi tīkls ar iepirkto pārtiku.Ejot ārā no Depo apsargs ar pirkstu pamājot turpat pie kasēm lika uzrādīt tīkla saturu.Varbūt vajadzētu ierīkot skapjus mantu glabāšanai? Vai katru reizi pirms ieejot veikalā jāatzīmējas pie apsarga kā to ieteica veikala vadība?

Papildināts Guntaa 06.02.2017

Problēmu nevar atrisināt,kamēr nebūs ierīkoti skapīši mantu glabāšanai.

G

BondsBonds 07.02.2017

Objektīvi - šī ir strīdīga tēma. Veikalos zog daudz! Tāpēc labāk atstāt to maisiņu mašīnā vai aiziet līdz mājai!

S stekers 07.02.2017

ja zinat ka iesiet citā veikalā nu tad paņemiet čeku no iepriekšēja veikala lai ir ko apsargam uzrādīt un problēmu nebūs

A Agnese 09.03.2017

Pirms dažām dienām Depo Krasta ielā redzēju vīrieti, kurš bija ar iepirkumu maisiņu. Viņš piegāja pie apsarga, kurš uz katras no mantām uzspieda zīmogu. Iespējams tas bija darbinieks (zinu zīmogu sistēma ir Stockmann veikala darbiniekiem - lai nezog preci). Depo vadība laikam uzskata, ka tur tikai ar mašīnām brauc un visu atstāj bagāžniekā :D

Anonims 09.03.2017

И туалета нету в DEPO магазине...чуть в штаны не навалил...только не много замазал ужас...Надо решать вопрос с туалетом...