www.sudzibas.lv DEPO Apkalpošana

Depo - Apkalpošana

Iepirkos berģu depo. Stāvēju 4. Celiņā pie grīdu līstēm. Pie manis pienāca darbinieks, kurš acīmredzot vēlējās palīdzēt, kas, protams, ir patīkami, bet problēma ir tajā, ka viņš mani uzrunāja krievu valodā! Vēlējos uzsvērt, ka vadībai vajadzētu piestrādāt apmācot darbiniekus pamatlietās, ja tas viņiem pašiem nešķiet pašsaprotami - runāt valsts valodā! Ja klients atbild svešvalodā, darbinieks var pārslēgties attiecīgajā valodā, ja tas ir viņa kompetences ietvaros. Tas arī viss, citādāk darbinieks bija izpalīdzīgs. Paldies!

02.02.2019

D Daceklisa 31.12.2018
Slikts serviss

Gribeju nopirkt cigaretes ,pilns stends cilveku nav un vienmer pie info esmu pirkuse,bet soreiz rupja pardeveja pasaka ,ka kase japerk.man noskanojums pazuda uz visu dienu.

B BK 02.02.2019

Ak tu nabadzīte.Traumu nedabūji? Aizej un paraudi.

J Janis347 02.02.2019

Ak tu maita tāda, cilvēks vismaz vēlējās palīdzēt, bet tu baksties ar saviem aizrādījumiem. Sejā tev iespļaut vajadzēja.

SamTroll 02.02.2019

un ja nu viņš jūs būtu amerikāņu valodā uzrunājis tad gan problēmu nebūtu, pat ja jūs viņu nesaprastu?

really? 02.02.2019

moz vajag savu stilu nomainit, lakjenes un treninbikses nevalkat,tad uzrunas citaas valodaas :D

D Dom2 02.02.2019

Предлагаю автору жалобы -Элизабет Юсере, сделать полезное дело.
Элизабет, уходи со своей сегдняшней работы, одевай робу и устраивайся в Депо продавцом.
Обслуживай покупателей на прекрасном латышском языке за 400 евро в месяц, глядишь покупателей в Депо станет больше .
Элизабет , соглашайся на геройский поступок , окажешь обществу огромную услугу.

H Happyone 03.02.2019

Cik zemiskam un aprobežotam jābūt, lai uzrakstītu sūdzību uz cilvēku, kurš ar atvērtu sirdi palīdzēja? Pretīgi...

RAMONA👀 03.02.2019

Nu nezinu. Es kā persona, kas strādā ar cilvēkiem, vienmēr sākotnēji uzrunāju valsts valodā. Vienalga vai trenuškās, nēğeris vai ar vārdu Vaņa. Elementāri pasaku- labdien un tad jau redz kādā valodā turpināt!

K Klientamnavtaisnība 04.02.2019

Man liekas, ja apkalpo daudzus pēc kārtas - jau sajūk - kurš kurā valodā runāja. Varbūt sajauca, domāja, ka pirms tam ko jautājāt krieviski (varbūt pircējs likās pazīstams). Varējāt pāriet uz latviešu un tad darbinieks arī pārietu. Neredzu problēmh. Visādi gadās.

R Roskam 20.09.2019

Pareizi

V vikings55 25.12.2019

Kurā vēl pasaules valstī jūs varat redzēt tādu absurdu, ka apkalpojošās sfēras darbinieks kādu klientu uzrunātu svešvalodā? Ja klients ir ārzemnieks un nesaprot vietējo valodu, tad pārdevēji cenšas runāt ar klientu saprotamā valodā. Bet tādu brīnumu, ka pārdevējs sāk sarunu svešvalodā, tādu gan neesmu nekur redzējis.