Depo - apiseji

tie kas zin depo ir 2 cenas viena dzeltena itka pr tiem kam nav depo karte otra pr tiem kam ir, ta bija vismaz agrak bet ja paskatas tuvak uz sarkanas cenas itka akcija ir maziem burtiem rakstits ja nem piem 5 lietas, shodien ari biju tur un acijas cena ir ja njem divas pljauj mashinas tad nahui man 2 plaumashinas vai tris vanas un tt. DEPO veikala sanak akcijas cenu nav pr parastiem ljaudim shis joks jau ir gadu,

J

J janis 17.05.2011

REALI APISEJI TAD JAU LABAK K RAUTA TUR VISMAZ IR SK VIS

P Peteris 18.05.2011

Ar tām cenu akcijām tiešām ir interesanti, bet skatoties uz sīko preci ir ok... Par K-RAUTU gan nepiekritīšu. Šķiet tur vēl skarbāk. Maskavas ielas K-RAUTA, pārdevējiem ir pienākums tirgot komplektiem. Uzdevums sekojošs - pērc ķerru, tas nozīmē ka pārdevējam ir pienākums papildus Tev iesmērēt dakšu, grābekli, lāpstu, cimdus u.t.t. Tobiš visu saistīto... Neesi izdarījis - pārmetums no vadītāja. Pamēģini nepārdot...Klienti jau skatās šķibi un sāk mukt... Ta kā jāsaka ka no vienas galējības(Depo) lecam otrā(K-RAUTA)

M mishovur 28.06.2011

Depo cenas ir zemākas un apkalpošana tāpat.
Ir daži zinoši gadījušies, piem. jauns puisis Krasta ielas Depo durvju rokturu un slēdzeņu nodaļā.Ļoti izsmeļoši atbild uz mazāko jautājumu un piedāvā variantus pat bez prasīšanas.Bijām ļoti patīkami pārsteigti un pat gājām līdzi un klausījāmies viņa ieteikumos citiem klientiem.Rezultātā esam ļoti apmierināti ar pirkumu.
Toties instrumentu nodaļā gadījās galīgs nezinītis.Nepateica, ka strādā tikai mēnesi un neko nezin par preci.Ieteica sliktu, nepiemērotu preci, arī par instrumenta iespējamo komplektāciju un servisu visu nostāstīja nepareizi, kā vēlāk izrādījās.Kā pircējs var zināt, ja pārdevējs pārliecinoši iesaka ?
Tagad tā prece ir tikai mana problēma un man šis ieteikums izmaksāja 60ls. Izmesta nauda:((((((((((((((((((((

H hmm 05.07.2011

Janis, neesi lohs, tie burti uz oranzhas (apjoma) cenas ir tik pat lieli ka uz dzeltenas un salasami bez papildus aprikojuma.