www.sudzibas.lv darba devēji augstākās izglītības jēga

darba devēji - augstākās izglītības jēga

Kāda jēga no aogstākās izglītības diploma, ja cilvēkiem, kas tikko ieguvuši diplomu, bet ir bez darba pieredzes savā profesijā neviens nedod pirmo iespēju šo pieredzi iegūt? Darba devēju aizbildinājums ir " Tas noslēgtais loks, no kura nevar tikt ārā- neviens neņem darbā, jo nav darba pieredzes konkrētajā jomā, un šo pieredzi nevar dabūt, jo neviens neņem darbā!" tas ir TIK nožēlojami, nevajag brīnīties, ka jaunieši vienkārši masveidā izbrauc uz ārzemēm. Arī es brauktu, ja nebūtu ģimenes, neatskatoties, kaut vai strādātu vienkāršu darbu, bet man būtu nauda, par ko dzīvot, nevis būtu jāmokās ar darba atrašanu Latvijā. Darba devējiem būtu jākaunas, ka nedod jauniešiem šo iespēju, iespējams, ka palaiž ļoti labus darbiniekus nākotnē garām. Stulbums!

O

T toNotforyou 29.09.2010

Jus pati citus nosodat.Par to ka strada, nevis zog, dzer, vai slepkavo.Nesaciet sodit lepni citus, un nedabusiet preti tadu patšu attieksmi.Tikai lai ko tadu saprastu ka jebkuru darbu ir jaciena un ari apkopeja jagoda un jaciena, ir jaizaug morali.To jums ari novelu.

Y You 29.09.2010

Esssssssssse smird no pakaļas unn pussy

O ohoo 29.09.2010

Anda, man piemēram ir darba pieredze citā jomā, pat divi gadi, bet profesijā, kuru ieguvu augstskolā- nav. un ne tāpēc, ka man ir bagāti vecāki vai slinkums- par studijām maksāju, un darbu meklēju intensīvi- vai nu tā ir krīze, kuras ietekmē neņem jauniešus vai kas?, pieredzi savā profesijā neieguvu. un tagad, kad ir diploms, un bija cerība, ka vismaz uz to pusi beidzot mani kāds varētu paņemt un, kaut vai nodrošinot prakses vietu, varētu tuvoties mērķim šākt praktiski apgūt savu profesiju- atsitos pret sienu. un es neesmu ne slinka, ne sēžu vecākiem uz kakla, es vienkārši negribu, kā daži jau rakstīja, strādāt 25 gados par viesmīli.. kāda jēga tad no mācībām, ja nav kaut nedaudz plānu uz tālāko dzīvi?

A Anda 29.09.2010

Ja reiz studejat tad jau izdomat kada ta reala situiacija LV ir jau esat spejiga.Latvija 60% darbojas jomas kas ne tuvu nav saistītas ar to ko studeja jauniba.Kaut kad arī pasaulē tas bieži vien ta ir.Konkurence ir milziga un darbu sanem vai ju pazinas vai labakie.Labakie tadi kuri neraugoties uz diplomu, ja vajag var ari ielu slaucit un tapec nejusties pazemotam.Ne jau vieta izdaiļo cilveku, bet cilveks vietu.Turklat ir tik daudz studiju programmu kur jau sen darba deveji ir teiksui ka ir liela speialistu parprodukcija.Neviens tak neklausas.

A Anda 29.09.2010

Tacu isti neizprotu, jus 25 gados ko tad gribat?Vadit, noteikt, prieksniekot?Nenotiek ta mila, nu nespid.Paverojat pasaule un LV realo situaciju.

O ohoo 29.09.2010

Jūs runājat TIK konkrēti un kategoriski, ka pilnīgi slikti metas. Iedomājies cilvēku, kas 22 gados grib strādāt, bet darbu nevar atrast, jo ntajās darba intervijās viņu sagaida neveiksme, jo nav šīs darba pieredzes, konkrētajā jomā. ir citā, bet ne konkrētajā. pat tādai klientu apkalpošanai, redz, ir svarīgi, kur tāda notikusi- veikalā, sporta klubā, medicīnas iestādē vai bankā. Jauniešiem nedod iespēju parādīt sevi, un tas ir pats muļķīgākais- piekrītiet, ka nejau visi ir tādi, kas staigā pa tusiņiem un lido pa gaisu, uzskatu, ka savos 22gados, kad man prioritāte ir ģimene, man dzīvē pagaidām neveicas, jo nav darba, lai dotu pat nelielu ieguldījumu tās labklājībā.

A Anda 29.09.2010

Tak meklejiet ko vienkāršāku .Jebkurš darbs ir cienījams.Tagadējos apstakļos vēl jo vairāk.Netotiek ta ka uzreiz visu var dabut gatavu.

P Pauls 29.09.2010

Latvija ka darba nemejam nav jegas stradat.
Ka komersantam, ja neesi peleks vai blatniks ari ne.
Latvijas Republika budzeta pamats veidojas no INN SOC PVN nodokla un akcizes nodokla.
Darba devejam gruti noalgot darbiniekus, kam ir smadzenes.
Neapliekamais minimums ir 35 lati.
Slimibas lapas www.vsaa.lv ir ar tadiem koeficientiem, ierobezojumiem, ka pelnit pat 500 vai 5000 izdevigak ir jebkura cita ES valstii.Runa nav tikai par algu.
Pec metodikas, ja silmibas lapa parsniedz 11 lati ar santimiem uz papira diena, tad no summas, kas parsniedz to, maksaa pusi...uz papira.
Nekadas jegas no LV nodoklu gramatinam neredzu, tikaii naivie nesasies ar gramitainam pie LV darba devejiem.
Ja valsts dod zemaku slimibas lapu, ka bezdarbnieka pabalstu, vertejot slinkotajus par vertigakiem, nekaa stradajosus, bet apslimusus, ja valsts vara grasas aplikt gramatas un recepsu zales ar 21%PVN, tad vel maksa pensiju no vecuma, nevis no darba staza, ja 62gadi un 10 gadi stazs, pensija rokaa. ja tev 58gadi un 40gadu stazs, vari iet uz miskasti kaut vai.

Neviens normals, zinoss cilveks tadai valstij nemaksas nodoklus.
Varat skatities naivo izsucamo kalpu gramatinas sava kangaru apsestajaa Latvijaa.
Staradaju agrak pie citiem, ne tikai LV un tagad stradaju pie sevi arpus LV.
Jus varat turpinat velet Vienotibu, ZZS, TB LNNK, PLL un tie cels jums nodoklus un cirps visas garantijas.
Latvijas Republikaa piekoptaa galeji labeja ekonomiska politika, kas darbojas arvalstu banku intereses kops 1998gada, neatbalsta uznemejus un nirgajas par darbiniekiem.

Nodoklu aprekina un nomaksas kartiba, metodikas atskiras no citam ES valstim
Darbinieks tiek izsukts ar nodokliem, izmaksa darba devejam dargi nodoklu del, par visu ko perk, maksa lielus PVN.
Ja saslimst, vai paliek invalids, vinam atmet vismazak visaa ES.
Tapec talredzigie nestrada LV.
Uznemejam ir smagi un izvelk tiem, kam lielas rezerves, kam lielie blati...

JA tu lasi so, zini, ka balsojot par Vienotibu, TB LNNK VL, ZZS, PLL, tu balsosi pret iztiku saviem vecakiem, pret izdzivosanu slimibas gadijuma, pret savu nakotni, pret iespeju iegadaties zales aptieka par ieprieksejo cenu, pret mazo un videjo uznemeju..
Tu nobalsosi par nodoklu sloga talaku uzliksanu darbiniekiem, ko Latviesu Partijas sauc par DARBASPEKU, un neciena, KADEL NO LATVIJAS TALAK AIZMUKS SPECIALISTI, KAS TALREDZIGI, AR LABAM VALODU PRASMEM UN AR MODERNU DOMASANU.
Darba deveji nez vai sanems solitos debesmannas kiselus, jo prakse pierada, ka LV ir nelabveligi noteikumi biznesam PVN prieksnodokla un UIN prieksnodokla, SOC prieksnodokla del.
Milziga atskiriba, kas rodas, salidzinot ar kaiminvalstu metodikam uzliek smagu slogu darba devejiem.
Tie censas iztikt, izmanotjot darbaspeka neaizsargatibu.
POLITIKI, KAS SEVI SAUC PAR LATVISKIEM SPEKIEM, KAS SEVI LIELA UN JUMS SOLA DEBESMANNU, BAIDA AR KRIEVIEM UC

Neapliek ar nodokliem parmerigos komercbanku uzkrajumus, nepiemero nekustama ipasuma nodoklu skalu, kur tuksie ipasumi aplikti ar lielaku nodokli, augsta riska spekulativos darijumus, kreditsviru fondus.

TAS ATNEM MILZIGAS SUMMAS FAKTORINGAM, ISTERMINA KREDITIEM, UTML.
Tie sola un nepildijusi solijumsu 18gadus.
Tie piemero depozitiem mazaku nodokla likmi, ka citiem kapitala pieauguma veidiem uc
Tapec turigajiem izdevigak sanemt dividendes, pirkt arvalstu akcijas, likt depozitos.Latviju tapec atstaj milzigas summas, bankas vinas liek kur grib, uznemeji zaude resursus.

Kudot stradniekus pret uznemejiem un uznemejus pret darbiniekiem, vini valda 18gadus, uznemeji doma, ka viniem nu bus atbalsts, tomer ta nav!
LATVIJAS UZNEMEJI UN STRADNIEKI IR NAIVI, IES UZ VELESANAM UN NOBALSOS PAR TIEM, KAS 18GADU LAIKAA CELUSI NODOKLUS, AUDZEJUSI BIROKRATIJU, VISADI MURGOJUSI, MAINIJUSI XX PARTIJAS, UZTAISIJUSI SARAKSTUS.
LATVIJAS UZNEMEJI UN STRADNIEKI, BALSOJOT PAR TIEM PASIEM VECIEM VEZIEM CITAS KULITES ATKAL NODOS SEVI MOCIBAM UN IZMISUMAM.
Ko varat darit?
Izpetit, ko kurs darijis, vina CV, cik partijas nomainitas, kas solits, ka balsots, par ko, kad.
NEDOD SAVU BALSI AIZ NAIVUMA TIEM, KAS TEV MELOJUSI, UZTAISIJUSI SKAISTU REKLAMU, NOMAINIJSI NOSAUKUMUS.
Uznemej, netici atbalstam, tev to solija 18gadus, bet nodoklu metodikas ir fenomenali tragiskas.
Stradniek, netici, ka tev bus darbs, vai socgarantijas, ko sola smuki onkuli un tantes.
Neticiet NEVIENAM VARDAM, NEVIENAM POLITIKA SOLIJUMAM.

P pietiekkampt 29.09.2010

Arī pagājušogad solīja. Lācītim galvā tak zāģu skaidas, viss drīz izkūp no prātiņa. Šoreiz samazinās neapliekamo minimumu un tad katrs cietīs daudz vairāk kā pēc iepriekšējās samazināšanas. Viņiem jēlīšiem tak melošana asinīs. "Nu kā var nesolīt?" Solīts tak makā nekrīt. Tagad lai SC tiek pie varas. Rīgā viņi parāda rūpes par cilvēkiem, arī Latvijā nebūs sliktāk, ja SC veidos valdību.

R raida 29.09.2010

Anda!
Es tieši tā darbu dabūju, sakot, ka man ir pieredze.Manam darba devējam neinteresēja manas bijušās darba vietas, bet tas, kā es strādāju tagad.Tieši tāpēc arī ir pārbaudes laiks, lai Tu iepazītu, kā cilvēks strādā un varbūt palaid garām vislabākos speciālistus bez pieredzes, bet ar vēlmi un cenšanos šo pieredzi iegūt.
Nedod Dievs, ja SC uzvarēs, tad mums te būs krievu kults.Es balsošu par Vienotību.

S Santa 29.09.2010

viens trāpīgs izteiciens vietā neko neliecina par cilvēka intelektu, nu itin neko. situācija ir tāda, kāda tā ir, saki, ko gribi.

P poli 30.09.2010

Reno ! Bet kadi bija svetki uzdavinati pilsetaj ar avia-šou? To izdarija SC, ja tas bija krievu kults, tad tas bija labakajs kults pa pedejam gadiem. Un 20 gadus bija Vienotiba, TBB un c.Vai ne pietika laika paradit uz ko ir spejigi? Kapec nav krīze Lietuva un Igaunija ne domaji? Kapec Islande sauc bijušo premjeru pie kriminalatbildibas par bankas krīzi? Bet mums viss ir labi, ka tik krievu kults ne iznac, vairak nav no ka baidities

H ha,ha 01.10.2010

Es par SC.Pietiek 20 gadus melot un kampt!
Netici citiem, tie bija 20gadus pie varas.Laiks citiem, pietiek melot un kampt.

R raida 04.10.2010

Paldies Dievam SC nav pie teikšanas!Ja būtu, tad mēs runātu divās valodās un valsts valoda būtu krievu.

I Instruktors 05.10.2010

Labi, ka Reno nav pie varas, tad būtu bankrots visiem.

M mans ir maans 06.10.2010

Jā, piekrītu tam!
Darba devēji negrib ņemt jaunus nepieredzējušus cilvēkus neskatoties uz to ka tam cilvēkam ir visi nepieciešamie dokumenti, diplomi utt jo nav šīs te pieredzes un viņas netiek dotas! Pats esmu to izbaudījis pēc kāda diploma saņemšanas, BET GRIBU PIEBILST ja tu aizbrauc ar šiem te diplomiem uz ārzemēm tur darba devējs tevi vairākums gadījumu vērtē ņemt darbā vai nē pēc izglītības un dokumentiem UNNN KAD TU JAU atbrauc uz LATVIJU nav svarigi cik vietas un ilgi esi strādājis ārzemēs tevi ŅEM darbā bez vārda runas JO REDZIET TAS JAU IR CITS LĪMENIS ...nu dīvaina pašreizējo darba devēju politika! Tā mēs varēsim gaidīt līdz vecie buki dosies uz pensiju lai varam ieņemt viņu vietas!

G G76 29.09.2013

Pilnīgi piekrītu, viegli nav, bet darbu atrast var tikai cik par to maksā un vai darba devējs ir gatavs ieguldīt savus līdzekļus jauna, un perspektīva darbinieka apmācīšanai, tas jau ir cit jautājums, tā ir valsts mēroga problēma, par to ir jādomā arī Mūsu valdībai un jāatbalsta jauno darbinieku apmācība, tā ir Mūsu valsts nākotne, kamēr Mūsu valsts vīri to neapjēgs, tikmēr Latvijā nemainīsies pilnīgi nekas un nekāda Eiropas Savienība, un Eiro zona Mūs neglābs.
Aizbraucējiem visu cieņu, ir jācīnās par savu eksistenci, neviens to viņu vietā nedarīs.