Dana Baibekova - krapniece

Nekada gadijuma nesaistieties ar so personu.
Piedava kreditu/palidzibu. Viss izklausas normali, parada tava klatbutne kaa ieskaita naudu no Parex bankas tava konta(tam gan jabut citas bankas kontam) un tad jasamaksa vinjai komisija apm 8 % no summas.
Vai nu vinja atcel pec tam to darijuma vai kaa savadak, tachu nauda neatnak. Pe tam sola samaksat uz rokas un veel visadas lietas sasola, velk to visu garuma paris dienas un tad pazud. Viss neatbild ne uz zvaniem ne uz sms.
Pedeja registreta adrese Juurmala, kaleeju iela 12, ir bijis aizliegums atstaat valsti, kriminallietas delj, vinju 2008. gadaa notiesaaja, vasaraa, par finansu un ekonomiskajiem noziegumiem.

C

L lurdesa 13.05.2009

Es arī esmu no apkrāpto vidus, bet shēma mazliet cita un naudas nav atpakaļ no rītdienas uz rītdienu, nevienā no norādītajām adresēm nedzīvo un nav dzīvojusi. Esmu iesniegusi policijā iesniegumu, tiem, kuri nav atguvuši savu naudu, atrakstiet man, pastāstīšu ko darīt ir pieejams arī viņas tel nr, pa kuru pagaidām vēl ir sazvanāma

U UPS 22.05.2009

U UPS 22.05.2009

Marina Vasilevska + Diāna = Dana Baibekova ; kas gan cits viņu aizstāvēs, ja ne pati ! Kārtējie meli no viņas puses ?

M marinavasilevska 23.05.2009

Jus varat domat ko gribat, es nezinu ka jus esat un ko jums kas izdaris, bet tas ir stulbs visu laiku rakstit ko bija.Jus varat rakstit skatiet ka jums nebija problemas, Es zinu kas jus esat UPS, ip adresse.6odien ira loti laba tehnologija.Un nevajag rakstit mulkibas.

U UPS 29.05.2009

Marina Vasilevska +Diana=Dana Baibekova ;kas gan cits viņu aizstāvēs, ja ne pati ! Kārtējie meli no viņas puses!...
Uzmanieties -neiesaku -ielaisties nekādos darījumos ar šo ''madam'' !!!
Mēs ar zinam faktus!

Z ZG 29.05.2009

Visiem, kam ir jebkāda veida pretenzijas pret šo personu-Danu Baibekovu ! Dodiet ziņu ! Apvienosim spēkus un info !Nevar taču ļaut izvērsties šādiem ļautiņiem un palikt nesodītiem !!!

U UPS 29.05.2009

J Janis 06.06.2009

Ilze Alsberga ir tiesi tada pati. Ja kadam ir info kur atrast so kundziti, dodiet zinju. Sikaku info lasiet sini pat saita, sadala Ilze Alsberga. Runajot par Danu, tad vinjai augusta bus tiesa. Vinja izkrapa naudu kadam manam pazinjam. Un tas nodeva lietu policija. Bet tie savukart aizbildinas ar to, ka esot daudz darba. A si kuce turpina darboties talaak. Tapec es domaaju, ja mees nepalidzeesim viens otram, neviens mums nepalidzes.

R RH 08.06.2009

Dana Baibekova - 23 g.v. ;piedāvā dažādus finansu pakalpojumus-kredītus, …=krāpšana !!! Silti iesakam atturēties no šīs personas piedāvātajiem pakalpojumiem.Meklējam visus, kam ir ‘’sadarbības’’ pieredze ar viņu, kā arī ir finansiālas pretenzijas pret Danu B.Būsim pateicīgi par jebkuru informāciju šai sakarā.Paldies!