Dana Baibekova - krapniece

Nekada gadijuma nesaistieties ar so personu.
Piedava kreditu/palidzibu. Viss izklausas normali, parada tava klatbutne kaa ieskaita naudu no Parex bankas tava konta(tam gan jabut citas bankas kontam) un tad jasamaksa vinjai komisija apm 8 % no summas.
Vai nu vinja atcel pec tam to darijuma vai kaa savadak, tachu nauda neatnak. Pe tam sola samaksat uz rokas un veel visadas lietas sasola, velk to visu garuma paris dienas un tad pazud. Viss neatbild ne uz zvaniem ne uz sms.
Pedeja registreta adrese Juurmala, kaleeju iela 12, ir bijis aizliegums atstaat valsti, kriminallietas delj, vinju 2008. gadaa notiesaaja, vasaraa, par finansu un ekonomiskajiem noziegumiem.

C

Mamma 13.01.2009

Nu un ko tu gaidi no sudziblapas, visi teiks fui- fui, vai visi teiks kada tu d***- tik atstaj savu personas kodu.

N Normunds 13.01.2009

Tādiem uzmetējiem vēl arī bildi klāt vajadzētu, ne tikai p.k.!

Mamma 13.01.2009

A ka tu zini kurs kuru uzmeta un kurs kuram neslavu cel.

N Normunds 13.01.2009

Es vados no pieņēmuma ka sūdzības autors saka taisnību, savādāk var pateikt ka te visi tikai to vien dara kā otru apmelo un klapēt portālu ciet.

K Kiaspars 13.01.2009

Nevajag, tad būs skumji.

C ceems 13.01.2009

Bljin, kapec te kaut kas bij jaredige no adminu puses. Lai visi zin, kas vinja pa maitu. Dana Baibekova, mob. 26172234(LMT), pers.k. 250386-11490 .
Bij par visadiem dzirdets, ka apkraj citus, tas parasti bij saistits ar taam mistiskajam komisijas maksam vai izskatishanas maksam un tu samaksa un kredita piedavataji pazud. Shi ir izdomajusi kaut ko vel jaunaku. tapec jau es te lieku sudzibu ar visiem vinjas datiem, lai nav veel bars kas iekrit uz vinju.
te ari vinja ir redzama http://dana.times.lv/dana2.htm
kara gadijuma varu pateikt, pameklejiet vinju goole un bus dazas vinajs bildes. nav tas svaigakas, tagad dzive vinja ir nedaudz apaljaka, nobarojusies uz sveshu naudu.
ja kadam kas interese vairak vai ar jau trapijies vinjas celja, sazinamies pa noradito manu mailu. Esmu pie taas grupas cilveku, paradi kur vinja atrodas, kur vinju var sameklet, izraushu vinjai rokas !!!
P anedeljas nogali apciemosim vinjas pedejas registretas adreses

C ceems 14.01.2009

Pieteicas pie manis vel viens cietushais no Danas Baibekovas rokas. Viss pilnigi ta pat ka man. Mistiska naudas neparskaitishanas no konta uz kontu, bezgaliga solisana satikties un vislaik attaisnosanas kapec nav tikusi utt.
Sodien no rita, pec jau 2 dienu klusuma, Dana atsuta man sms, ka vakara, kad tikost izlaista no slimnicas, satiksoties ar mani uz visu nokartos, kaa bij solijusi, un kaa pati raksta, ''neesmu nekada krapniece''. Varbut varetu vel kaut nedaudz noticet, nu tiehsam gadijas, tachu ir BET. Otrajai personai ar no rita atnaca sms, tachu ne par slimnicu stasts, bet par auto servisu jau. Vinjiem satiksanas noteikti bij atrak. Un kaads rezultats ? atkal nekads.
Tagad gaidu savu kartu :D nezinu ko vinja daris, jo bridinaju, ka ja sodien nedabushu kaut atpakalj savu naudu. Tiks publiski kengata un nodota atbildigajam instancem

. ...kl 14.01.2009

Tiesībsargājošās iestādēs neesat vērsušies????

C ceems 14.01.2009

vel ne. Bet jau gatavojam papirus. Ari Danai zinjojam par to, ko taisamies darit

. ...kl 14.01.2009

Tad lai veicās!!!

U UPS 16.01.2009

Diemžēl ar katru dienu piesakās vēl kāds''veiksminieks''.
Bet Dana tik sola, ka šodien atgriezīšot naudu ...

Turpinam meklēt citus cietušos un, ja policija nevarēs palīdzēt, tad padarīt Danas dzīvi un tālāko ''biznesu''neiespējamu vai vismaz ierobežotu,
Diemžēl vēl pirms divām nedēļām nebija nekādas negatīvas informācijas par šo darboni.

U UPS 04.03.2009

Absolūti slima persona, viņai /protams diagnozi uzstādīt nevaru/, bet viņa laikam gūst baudu no melošanas un pasaciņu sacerēšanas.??????!!!Un arī laiku tam nežēlo.
Visu, ko viņa saka ir meli, meli un vēlreiz meli.Tēlo drūmo biznesmeni un kredīt -speciālisti un bagātnieci...bet mērķis viens -dabūt no Jums naudu.
Krāpniece -UZMANIETIES !
Uzticieties savam pirmam iespaidam un neklausieties viņas vārdos...

U UPS 04.03.2009

Krāpniece -UZMANIETIES !
Uzticieties savam pirmam iespaidam un neklausieties viņas vārdos...

O Oskars 04.03.2009

neiekriitiet veel uz citiem shaadiem piedaavaajumiem.
veel shaadas naudas izkaartoshanas piedaavaa
1. Elvis Vasiljevskis
2. Ieva Obolevicha
paarskaitot naudu kaa komisiju, ne aizdevumu neredzeet, ne savu naudu atpakalj.

U Uldis 08.05.2009

Te būs arī bilde ! http://dana.times.lv/

U Uldis 08.05.2009

Un lūdzu nezvanīties visiem, kam ir tāds pats uzvārds kā Danai un kuri ir telefonu grāmatā..patlaban īrēju dzīvokli uz kuru regulāri pienāk zvani un vakar bija arī atnākušas 2 blondīnes, kuras meklēja Danu.Sākumā nesapratu kāpēc viņi jautā Danu, ja saimniece ir Inga. Radniecības nekādas..turklāt Dana nāk no Latgales puses - spriežot pēc vēstneša. Vērsieties policijā un rakstiet iesniegumu!

D Diana 08.05.2009

Ko jus visu laiku rakstat, musu pasaule danas ir daudz, nu jau vinaj bija viena kluda, jus par to kaut ko zinat vispar.kadas blondines.Ir tikaj tads uzvards baibekova.Jus skatijaties kataloga?Dana Stumbra vel ir Dana U6kur, Dana Storopceva.Ko maz Danas?Un no kada Latgales puses Dana.Ja jums nav ko teikt aizveriet savu muti.Jumsa vispar nav ko dariet.Latvija ir krize un jus gribat laj jums viss pa velti dod un viss.Par kaut kadus kreditus.Neviens gudrs cilveks nedos cilvekam nepazistam kreditu.Un nevajag visu laiku kaut ko stulbu rakstit.

L Lepi 08.05.2009

Diana, tā pati Marina laikam un beidzot rada gabals. Ko Tu tā viņu aizstāvi!!! Krīze laikam Tev un valstij. Vai tad citiem nav? Danas ir daudz bet tai Danai uzvārds arī ir pievienots!!! Kautko Tu te gibi saputrot.

M marinavasilevska 08.05.2009

nu kada jega kadu niku rakstit.Es vispar neesmu ne diana ne marina, jus esat kaut kadi 6pioni.Un tu ari neesi lepi.Es esmu cilveks kur6 zina kur vinja stradaja un ko tur bija un ka un ka tas nebija vinju vaina un viss.Un es tikaj pateicu ja jus visu nezinat nevajag rakstit un viss.

M marinavasilevska 08.05.2009

Man ir vienalga es noko negribu saputrot.Man ir vienalga ko raksta, es zinu faktus, es visu redzeju un lasiju, tapec neticu ko seit ir rakstits.Un man nevajag vinju aiztavet.Es zinu ka bija un viss.Es zinu ka ir cilveki kuri visu laiku da vinaj sliktu.Tada pa6a firma kur vinja stradaja.Tapec ka vinja viss visiem pastastija par to firmu un vinji nezin ko darit un grib laj vinja paniema savus vardus atpakal.Vot.Ja gribat informaciju par firmu varu atsutiet palasiet.Lai nedomatu sliktu ka to vinja darija.