Dana Baibekova - Krāpniece

Dana Baibekova - krāpniece !!!

DARBĪBAS SHĒMA –
Neiesaku iesaistīties jebkādos darījumos ar Danu Baibekovu
Piedāvā kreditu-aizdevumu/palīdzību. Viss izklausās sakarīgi,
Aizdevuma summa 5000- ….. 3-8% mēnesī, var vienoties arī bez ķīlas /tad drošības nauda 8 % no aizdevuma summas /.
Tiek noslēgts aizdevuma līgums, Tavā klātbūtnē ar I-bankas starpniecību / PAREX /- pārskaita aizdevuma summu uz Tavu kontu citā bankā. Tad Tu samaksā 50 % no drošības naudas ;pēc naudas ienākšanas Tavā kontā -pārskaiti atlikušo drošības naudas daļu.Tikai naudu nāksies gaidīt ilgi…. un uzklausīt visādas atrunas, kādēļ nav ienākusi nauda.Pēc nedēļas tiek solīta nauda skaidrā, tiek norunāta tikšanās, kura n-tās reizes tiek pārlikta, otro reizi tā arī tikties neizdodas/atrunas kā nu, kuram-vienam saka, ka slimnīcā, otram, ka iekļuvusi avārijā utt…un mūžīgais solījums, ka šodien viss tiks nokārtots, bet šodiena pāriet uz rītdienu… … un viņa taču esot godīgs cilvēks…un tik seko solījumi un stāstiņi-fantāzija strādā un galvenais nekad neapjūk un, ja kas, tad kādu laiku neatbild uz zvaniem….

Sākumā viss pasākums izskatās ļoti sakarīgs, ja nu vienīgi var piesieties, ka viss pārāk gludi iet …Līdz šīs nedēļas sākumam nebija atrodama nekāda negatīva informacija par šo personu.
Ja zinat kādu, kas ir cietis no Danas Baibekovas darbības vai Jums ir kāda informācija par viņu-lūdzu dodiet ziņu.

Kā arī lūdzu nosūtiet šo vēstuli saviem draugiem un paziņām, lai vairāk neviens neziedo naudu šai darbonei.

Būsim pateicīgi par jebkuru palīdzību vai informāciju, bet varbūt ideju!

‘’CIETUŠIE –IEKRITUŠIE’’

U

M Maris 15.01.2009

mja, Dana Baibekova kartejais vieglas naudas pelnitajs uz citu cilveku uzticesanos un vinu nopelnito naudu.
Nez kadas ir darbibas policija, kad pret sadam personam iesniedz sudzibu ?

U UPS 16.01.2009

Diemžēl ar katru dienu piesakās vēl kāds''veiksminieks''.
Bet Dana tik sola, ka šodien atgriezīšot naudu ...

Turpinam meklēt citus cietušos un, ja policija nevarēs palīdzēt, tad padarīt Danas dzīvi un tālāko ''biznesu''neiespējamu vai vismaz ierobežotu,
Diemžēl vēl pirms divām nedēļām nebija nekādas negatīvas informācijas par šo darboni.

V V 08.02.2009

Vai kads jau iesniegumu policija iesniedza?

L liska 20.02.2009

Juus neesat pirmais cietushais, zinu citus.Fiziskas personas un viena juridiska persona(cik es zinu - viena)Aizkraukles banka.Scenarijs lidziigs!
Ja, par policiju, izskatas, peec visiem faktiem, ka DB samaksaja naudinju policistam.

U UPS 04.03.2009

Absolūti slima persona, viņai /protams diagnozi uzstādīt nevaru/, bet viņa laikam gūst baudu no melošanas un pasaciņu sacerēšanas.??????!!!Un arī laiku tam nežēlo.
Visu, ko viņa saka ir meli, meli un vēlreiz meli.Tēlo drūmo biznesmeni un kredīt -speciālisti un bagātnieci...bet mērķis viens -dabūt no Jums naudu.
Krāpniece -UZMANIETIES !
Uzticieties savam pirmam iespaidam un neklausieties viņas vārdos...

O Oskars 04.03.2009

neiekriitiet veel uz citiem shaadiem piedaavaajumiem.
veel shaadas naudas izkaartoshanas piedaavaa
1. Elvis Vasiljevskis
2. Ieva Obolevicha
paarskaitot naudu kaa komisiju, ne aizdevumu neredzeet, ne savu naudu atpakalj.

U Uldis 08.05.2009

Nevajag pašiem būt durakiem!! Kāpēc lai naudas aizdevējs prasītu ieskaitīt naudu viņa kontā? Ja to var atskaitīt no kopējās kredīta summas?

U Uģis riktigais 08.05.2009

Kauts kāds sviests.Par to, ka man ieskaitīs naudu, man jau iesakuma jasamaksā 50% drošībai, bet tad jau man nepaliek ta nauda, ko gribēju aizņemties.Turklāt procenti pa daudz augsti.

M marinavasilevska 08.05.2009

Ez zinu to ka to viss raksta viens cilveks.Es zinu ka no ip adrese uzzinas kas to raksta un bus slikti.Viens uzrakstijis un visi sak plapat jus vispar par to kaut ko zinat.A ja cilveks nav vainigs.Ta nav vinju vaina, jus ko esat tiesa?A jus zinat vispar ka visiem bija atgriezta nauda, bet no firmas.Un jus talak teiksiet ka vinja ir vainiga.Ja vinja neko nedara tapat stradaja.Visiem var but tada pa6a situacija.Vinja visiem ticeja un viss un no ko tagad.

1. Elvis Vasiljevskis
2. Ieva Obolevicha ko jus vispar rakstiet par visiem cilvakiem ja runa ir par danu jus zinat kak par katru cilveku kaut ko ir un par visiem bankam 6eit uzrakstits un par parexu, hanzene, mateks, nordea un ko tagad visiem neticiet.Nevajag neko rakstit tapec ko jus pa6i neko nezinat.Ja bija viena kluda un tas nebiju vinja kluda un es to zinu es lasiju materialu un zinu to firmu kura to darija, jums vispirms vajadzeja atrast firmu un pec tam rakstit.Es runaju ar tiem cilvekiem vajadzeja nauda, ludzu iedodiet uz jebkadiem procentiem mes obligati adodiem un ko talaka j vinam nebija nauda viniem ari nebus.

L Lepi 08.05.2009

Mrina, necenties vairs aizstāvēt. Reitings jau ir sabojāts.

M marinavasilevska 08.05.2009

Jus vispar redzejat ko 6eit par visam stulbenem uzrakstits.ko tagad neticet viasat, tele2.

Valdis Aboliņš (-4)

Rīgas Satiksme (-2)
Viasat (-2)
Draugiem.lv (-2)
Narvesen (-2)
Maxima un Superneto (-2)
Kodaks (-2)
Latgales priekshpilseetas policija (-2)
SIA Apse KL (-1)
KAVET (-1)

Populārākās sūdzības
Maxima un Superneto (175)
Portāls www.oho.lv (31)
parādniece (31)
Veikals, , Boheme'' (22)
Andris Kivičs (21)
Danija (20)
Kucēnu pārdevēja no BOLDERĀJAS (17)
Bērnu zobārstniecības poliklīnika (17)
- (16)

ARS (1)
IZZI (1)
Viasat (1

L Lepi 08.05.2009

Ko Tu gribi ar to teikt!!! Katrs raksta savu pieredzi ar firmas saistību.

M marinavasilevska 08.05.2009

nu un ko talak, kapec cilveki raksta, vini apstiprinati, ka tas ir vinu vaina Danas, bet ne firma kura vinja stradaja ap trim gadiem.

M marinavasilevska 08.05.2009

ja jums nav ko darit rakstiet par visam dazadam nikam.

U Uldis 17.05.2009

Cik zinu, tad ir uzsākts kriminālprocess. Marinai vairs nebūs jāuzņemas aizstāvības loma to varēs darīt Danas jurists.

U UPS 29.05.2009

Marina Vasilevska +Diana=Dana Baibekova ;kas gan cits viņu aizstāvēs, ja ne pati ! Kārtējie meli no viņas puses!...
Uzmanieties -neiesaku -ielaisties nekādos darījumos ar šo ''madam'' !!!

R RH 08.06.2009

Dana Baibekova - 23 g.v. ;piedāvā dažādus finansu pakalpojumus-kredītus, …=krāpšana !!! Silti iesakam atturēties no šīs personas piedāvātajiem pakalpojumiem.Meklējam visus, kam ir ‘’sadarbības’’ pieredze ar viņu, kā arī ir finansiālas pretenzijas pret Danu B.Būsim pateicīgi par jebkuru informāciju šai sakarā.Paldies!

I Iveta 30.11.2009

Labdien visiem ticīgajiem !
Vai kāds ir vērsies policijā ar lietas ierosināšanu labprāt pievienošos!
Arī es iekritu šajās lamatās :
Iveta