www.sudzibas.lv Daiga Kalniņa Kāzu fotogrāfs

Daiga Kalniņa - Kāzu fotogrāfs

Gribētu brīdināt par ļoti neprofesionālu kāzu fotogrāfi.Mēs uz kāzām bijām sarunājuši fotogrāfi Daigu Kalniņu.Tai skaitā arī viņas meitu, kura visu šo pasākumu vienkārši uzfilmēs(bez montāžas)Sākumā likās, ka viss būs kārtībā, bet nekā.Pirmo iemaksu veicām pirms kāzām, lai fotogrāfs varētu sagatavot materiālus.Pēc kāzām, kad braucām pakaļ bildēm, viņa palūdza, vai nevarētu dabūt jau otru naudas daļu.Mēs uzticējāmies, un atdevām.Un tā bija mūsu lielākā kļūda.Jā, bilžu bija daudz, bet jautājums, cik labā kvalitātē!Mičošanas bildes vispār var izmest, jo tur ir viss izplūdis(jo izrādās viņa nestrādā ar zibspuldzi).Kur bija kustības, tur arī izplūduši tēli un neskaita vēl to, ka daudz kas vispār netika uzfilmēts.Jo kā izrādijās kāzu laikā viņa secināja, ka viena atmiņu karte neiet, jo viņu vajadzējis pirms tam noformatēt!Līdz ar to vajadzēja taupīt.Vispār mēs bijām šokā.Pats trakākais jau tas, ka šo dienu neatkārtosi un naudu viņa atpakaļ arī neatdeva.Vārdu sakot neatzina savu kļūdu.jo redziet, tā ir māksla!!!
Mīļie draugi, ejiet ar līkumu šai fotogrāfei.

G

A anita 19.12.2011

Piekritu!Bildes sliktas.

J jēkabs1973 05.06.2012

Daigau Kalniņu pazīstu kā fotogrāfi un arī personīgi. Tādas tehniskas problēmas, kā nenoformatēta atmiņas karte gadās pat ļoti bieži, pats esmu ar to saskāries, jo īpaši, ja tā ir pilnīgi jauna.
Mičošanas rituāls esot bijis izplūdis ?, jo nestrādājot ar zibspuldzi? izklausās pēc ilgās ekspozīcijas. un vēl tas komentārs par mākslu to vēl vairāk apstiprina, ka te ir tikai laulātā pāra gaumes un pieredzes ar fotogrāfiju jautājums...

G gunta1111 09.06.2012

Nepiekrītu.
Daiga kalniņa ir profesionāla fotogrāfe ar augstu pieredzi.
man liekas šādas interneta lapas, kur var izteikt tik vienpersoniskus viedokļus vajadzētu aizliegt.

Z zaptesburka 09.06.2012

Gunta1111, tad varbūt pamēģini ieviest totalitāru režīmu šajā valstī, jo, kamēr ir demokrātija, cilvēkiem vēl (par laimi) ir iespēja izteikt savus viedokļus, cik nu tie ir pamatoti vai nepamatoti.
Kas attiecas uz konkrēto gadījumu - neko daudz no fotografēšanas nesaprotu, bet... par jebkādām tehniskām problēmām - nu tai nekad nevajadzētu būt klienta problēmai - cik bieži vai reti gadās čakari ar nenoformētām atmiņas kartēm vai jebko citu - ja vienošanās bija par to, ka filmēts tiks viss, tad klientam ir pilnas tiesības prasīt, lai viss būtu uzfilmēts! Tad jau tikpat labi var vispār neko nenofilmēt, naudu paņemt un teikt, ka - nujā, gadījās problēmas, tā nu tas ir, un neko nevar darīt. (Ja jau tik bieži tā gadās, tad lai paņem drošības pēc vairākas tās kartes līdz.)
(Nu par bilžu kvalitāti grūti spriest, tās neredzot...)

Ausainītis 09.06.2012

Nabaga mākslinieki! Jūtu Jums līdzi. Pašam arī ir nācies ar to nodarboties, un zinu, ka šī maize nav bez garozas! Veiksmi Daigai un viņas meitai!

N Nodokli 10.06.2012

NODOKĻUS MAKSĀJAT? JA NĒ, GAIDAT VIESUS! jŪSU VID.

Z zaptesburka 10.06.2012

Nodokli, kam tieši šis jautājums ir adresēts? (Un kas pamatā aizdomām, ka nē?)
Starp citu, varētu arī konkretizēt - par kādiem nodokļiem tieši interesējaties? Jo, piemēram, no PVN maksāšanas būtu ļoti grūti izvairīties, tā ka kaut kādus nodokļus droši vien maksā ikviens šīs diskusijas dalībnieks un ikviena diskusijā pieminētā persona.