www.sudzibas.lv Credo Autoprieks autoskola Lai eksāmenu nenokārtotu

Credo Autoprieks autoskola - Lai eksāmenu nenokārtotu

Es nemēdzu rakstīt slikas atsauksmes, bet aiz šīs skolas ir atstāti tik daudz nervu čakarēšanas, laiks un nauda, ka nevēlos, lai daudzi topošie skolnieki ar to saskaras.
Viss ir skaisti, līdz brīdim, kad tiec pielaists pie braukšanas un skolas vadīšanas eksāmena. Lētās teorijas apmācības pēc tam 10x pārmaksāsiet pie instruktora un skolas vadīšanas eksāmena instruktora, kuriem ir stingrs līgums ar autoskolu (ja pat instruktors vad. Eksāmenā saka, ka palaistu mani uz csdd, bet tas līgums...) tiešām bija sajūta, ka burtiski tiek darīts viss iespējamais, lai eksāmenu nenokārtotu. Ne braukšanas, ne eksāmena instruktors (vārdus neminēšu) neradīja iespaidu, ka viņa interesēs ir tas, lai es nokārtotu eksāmenu. Paldies pēdējam vad. Eksāmena instruktoram igoram, kurš visvairāk līdzinājās foršajiem csdd vadīšanas eksāmena instruktoriem, un redzēja, ka es māku braukt un esmu gatava eksāmenam, un mani palaida. No pārējiem sastaptajiem instruktoriem tika darīts maksimāli viss, lai es iztērētu pēc iespējas vairāk laiku un naudu. Un nervus.
Pirmo reizi saskaros ar tik nestabilu un egoistisku uzņēmumu. Zvanot par vadīšanas eksāmena samaksu, pirmoreiz man atbild, ka eksāmena apmaksa ir jāveic tikai elektroniski, tad nākamajā reizē jau tikai skaidrā naudā, aiznākamajā reizē parādās vēl mistiski eksāmena kodi, un tas viss divās (!) nedēļās. Bija sajūta, ka tā ir nemitīga mahinācija un uzņēmumā valda mūžīgs nemiers. Pieminot vēl to, ka uzsākot mācības 2017. Gada septembrī, vadīšanas eksāmena cena bija 15eur, sākoties jaunajam gadam, nevienu nebrīdinot un nerēķinoties ar līgumu, cena tiek paaugstināta uz 25eur (tas ir gandrīz 2x vairāk!) , neskatoties uz to, ka tika parakstīts līgums, kur vadīšanas eksāmens maksāja 15eur. Runājot par šo ar instruktoru (gan braukšanas, gan pēc tam eksāmena instruktoru) , tie aizbildinās, ka neko nezina, taču reiz viens no vad. Instruktoriem izpļāpājās, ka ir cilvēki, kas iet un cīnās par to, lai vad. Eksāmena cena ir nemainīga, kā līgumā, 15eur. Tajā brīdī nodomāju, - pag, tu taču man tikko teici, ka neko nezini par šo tēmu!?
Ir tik daudz ko rakstīt, bet laikam pietiks ar šo.
Viss, ko gribēju ar šo pateikt - ja tu, lasītāj, apsver iespēju uzsākt mācības šajā autoskolā, tad izlasi šo vēlreiz, un apdomā trīsreiz. Tas, ja atrodi kuponu ar lētu teoriju, nenozīmē, ka pabeigsi (ja nervi un maciņš atļaus) autoskolu ar obligātajām 20 braukšanas nodarbībām un ar pirmo reizi nokārtotu skolas vadīšanas eksāmenu. Tas nav šīs skolas interesēs. Diemžēl.

E