Conventus INKASO - Bombardēšana

Sveiki.Šī kompānija deļ kappeikām ir gatava cilvēku novest līdz nervu sabrukumam. Lieta tāda ka pirms vairakiem gadiem tiku nemusi to saucamo ātro kredītu,tajā laikā tas netika atdots un lieta tika nodota Conventus inkasso.Kas pirms pāris gadiem bija atsūtijusi pāris vēstules uz epastu,un vairs nelikās ne zinis.Takā patreiz veicu maksājumus tad šie laikam to redz un pēkšni uzrodas un pieprasa 17 euro,par tām dažām vēstulēm ko saņēmu pāris gadus atpakaļ..Takā patreiz esmu dekrētā tad naudiņa būs tikai tad kad piedzims bērniņš,kas būs pēc mēneša,tā arī pateicu viņiem,ka samaksāšu pēc mēneša.Bet viņiem tas neinteresē un katru dienu bombardē ar sms par to ka jāatdod tie 17 euro,bet es jau nesmu teikusi ka nemaksāšu bet tas notiks pēc mēneša.Vai tiešām esmu tāds noziedznieks kuram katru dienu ir jāsuta sms un jāatgādina ka esmu parādā?

Komentāri (3)

C critical thinker 19.01.2018

dekrētā? kas tas par padomju izteicienu.

S satraukta māmiņa.. 19.01.2018

Jā dekrētā.To tā sauc vēl šobrīd!Ja nesaproti, tad izskaidrošu, tas ir laiks apmēram 2 mēneši pirms dzemdībām, kad tu vairs nestrādā.Vēl ja nesaproti, palasi Google.lv un vispār, te tēma grozās par kautko citu.savus komentārus atstāj pie sevis!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 21.01.2018

Вопрос 1. Вы получили извещение о том, что Ваш долг передан другой компании?
Вопрос 2. Вы запросили договор цессии (копию), чтоб уточнить основание требовать деньги?
Вопрос 3. Вам прислали (или у Вас остался) договор (копия) по которому вы взяли на себя обязательства?
Вопрос 4. Кому вы выплачиваете деньги, взятые по тому договору? Это эта же компания?
Вопрос 5. Время получения смс раньше 8:00 утра и позже 22:00 вечера? В выходные дни Вы также получаете смс?

Совет: Напишите претензию этой компании с тем что не согласны с долгом! (Обязательно заказным письмом). Затребуйте документально подтвердить основание требовать от вас оплату их услуг. Сохраняйте все полученые документы и сообщения в телефоне...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes