Conventus INKASO - sūdzība

Kādus pāris mēnešus atpakaļ, paliku bitei parādā 40 latus, bite nodevus manu lietu kompānijai CONVENTUS INKASO,
bet rodas tāda sajūta, ka pret mani izturas, kā pret noziedzinieku, bombārdē ar zvaniem, e-pastiem, tikai par 40 Ls, parādu, nebija iespēja nomaksāt šo parādu tik ātri lai apmierinātu šos piedzinējus, un te nu zvans ja atceros zvanīja Mārtiņš, un jau saka, ka 2x solīts un nav pildīts un tālākais process ir tiesvediba, "lūdzu vai nevar nedaudz vēl pagaidīt", teica, ka, ar ko šis solijums ir savādāks no iepriekšējiem, nemācēju atbildēt un nometu klausuli, tagat atsūta iziņu, ka parāds janomaksā līdz 20.10.2013 ja nē tad sūta uz tiesvedību, iespējas man nav to nomaksāt, kā uz to reaget ?

K

J ja? 15.10.2013

a parādā nav kauns palikt? nemaz nejūties vainīgs? vajag priekšapmaksu kompānijām ņemt, lai tādi kā Tu nečakarē kompānijas. zināji kā lietot zinot, ka nevarēsi samaksāt, tad zini arī par to atbildēt.