www.sudzibas.lv Conventus INKASO Nelikumīga parāda piedziņa

Conventus INKASO - Nelikumīga parāda piedziņa

Labvakar. Nepamatoti tiek piedzīts parāds. 10 gadi atpakal nopirkam dzivokli nomaksajam visus paradus. Un pec un 8gadiem atnak vestule ka mes esam parādā conventus inkaso summu.. Zvanam.. Nu tad vispār sākās sviests pacēla sieviete ļoti rupja, nedeva man pateikt ne vārda, vispār neuzklausīja. Rupji atbildēja. Vienkārši kauns kā runā ar klientiem.

M mahal 01.12.2022

Man ar šiem ir negatīva pieredze.
4 gadus atpakļ RS ir uzlikusi sodu 8 EUR apmērā, protams, biju sajaucia auto numurus Mobily. Šie ielikuši mani melnajos sarakstos. Viņiem ir licenze ko izsniedzis PTAC un nebija atsūtījuši vēstuli par parāda piedziņu. Kas ir likumīgi jādadara, jābrīdina - jāsazinās un jānosūta vēstule uz deklarēto dzīves vietu.Bet ievietojuši melnajos sarakstos… Varbūt tāda prakse jo grib izkrāpt nekustamo īpašumu. Pensionārus šādā veidā bieži apkrāpj… Zvanot pretī neadekvāta sieviete kura stāsta kad zvanot radiniekiem, draugiem u.t.t. - tā esot viņu prakse, kas pēc likuma ir aizliegts. Manā gadījumā pat nebija informējuši par parāda esamību .
Pieprasīju pierādījumus par vēstules izsūtīšanu , bet klusē.
Nedēļas laikā neatbildēs - sniegšu PTAC lai izvērtē. Un visās iespējamās instancēs.
Šeit ir likums par parādu piedziņu