Compensa - Krāpšana

Vairs nekad neizmantošu Compensa pakalpojumus un neiesaku citiem. Čakarē smadzenes, atrakstās neargumentēti. Nevienam neiesaku apdrošināt auto firmā COMPENSA, ne KASKO, ne OCTA!!!Respektīvi sasitu sabojaju cietušajam aizmugurējo buferi,kuru eksperta novērtējums bija 70eiro.Bet vainīgajam atcūta vēstuli par 200eiro.tāpēc ka cietušais itkā prasija 200eiro. Tad jau mums sasit mašīnu ko eksperts novērtē 50eiro.vētībā. Mēs varam prasit 300.eiro tā sanāk burvīgi.
Viņi pēc likuma nevar prasīt maksāt, jo apdrošinātāji paši savā starpā tiek galā.Un draud ka es nesamaksāšu.Būšu melnā sarakstā un tā tālāk.Tā ir viltus kompānija kura vārās uz citu rēķina,ka tik kādus apjāt.Vēlos brīdināt līdzcilvēkus un ieteikt nekad nespert kāju šajā kantorī. Domāju, ka mans stāsts ir apliecinājums, ka šī ir krāpšanas, nevis apdrošināšanas kompānija.

а Анна Лисова 01.12.2018

И еще удаляют все негативные комментарии. Если бы они не подчистили свою страничку, там было бы куча негативных отзывов и я бы не стала у них страховаться