codes pagasta soicialais dienests - socialais dienests

Labdien, mīļās socilās darbinieces!
Gribēju jums palūgt-ievērot Latvijas likumdošanu un ņemt vērā tajā minētos likumus un tā punktus!Tātad, lai apgaismotu jusu "gaišos prātus", ir zināmas ģimenes, kurām neesiet piešķīruši "trūcīgo statusu!" paskaidrošu vēl sīkāk...-cilvēkiem nau jāludzas, lai pašvaldība piešķirtu tos smiekla 40ls uz cilvēku un it īpaši, ja viņam ir visas tiesības to saņemt!Un ir tiesības saņemt tik ilgi, cik tas ir nepiecieciešamun nevis tā kā JŪS to lemsiet!Šis ir tikai lūgums un sūdzība vienlaikus, kurai pat nebūtu jābūt.
Nākamā sūdzība būs Bauskas novada padomē un turpinijāmus tikai sekos!Lai jums jauka diena!

I

T tāgan 31.01.2011

Klausies tu, govs, kāpēc tu domā, ka tev kas pienākas un ka tiem, kas strādā un paši sev maizi pelna, no saviem nodokļiem būtu tevi jāuztur? Pareizi dara, ka nedod. Sūdzēsies vēl viņa! Vispirms rakstīt iemācies!

I inga 31.01.2011

klausies pati, tu izcilaa kuuku rijeeja!
tu vsp neko nesaproti..lasiit iemaacies-aita!es rakstiiju par citiem, nevis par sevi! un veel kas...tu te neidomaajies, ka tu te esi ahujekj kruta-tev skjiet ka no tavas suuda algas tagad truuciigie ir paeedussi...tu taccu savus nodoklus vari sev dirsaa iebaazt!un ja kas tad veel...es personiigi valstij esmu vairaak samaksaajusi nodoklus nekaa tu savaa suuda dziivee vareesi to vsp izdariit(ja nu vieniigais iesi tur kaadam augstaak staavossam taa kaartiigi atsuukaat un pati savu suuri pelniito naudinju passrociigi uz vid aiznesiisi)!
un veeelll...man leikas ka tu pati vai pats kaada tam starpiiba-taapat tevi vareetu nosaukt par bezsmadzenju radiijuumu...kaa tev skjiet-visi taa peeksnji passi iet un piesakas uz truciigajiem?tu taccu esi izcila idiote!tie cilveekiem kuriem tagad jaaluudz no passvaldiibaam pabalsti ne to vien dziivee ir pieredzeejussi un ne taadus darbus vien dariijussi-taakaa domaat vajag tu...govs!

T toInga 31.01.2011

Nožēlojama cilvēciņa debīli murgi...

Z Zinaida 31.01.2011

Da zdravstvuet "trucigie'-budu6caja na6ei 4udo strani!

M Martins 31.01.2011

Pareizi te raksta - ar tādu uzvedību tu tikai ar kāju pa dirsu esi pelnījusi ne pabalstu. Vispirms uzvesties kā cilvēks iemācies! Nu tiešām bezsmadzeņu aita, tāpēc jau no pabalstiem jadzīvo!

L Lettis 31.01.2011

Tagad būt par trūkumcietēju latviešiem ir pats lielākais pagodinājums, tādēļ pašvaldībās veidojas rindas, lai tiktu pie ši statusa un pie reālām mantām, tās pēc tam samainot pret šmigu.

L lalalā 31.01.2011

nekavējoties jāizbeidz ;siem sliņķiem maksāt no citu nodokļu maksātāju naudas, jāsāk iebilst, citādi jau bezkaunībai nav robežu, kad sāks prasīt šiem paskaidrojumu ---kāpēc viņi nestrādā!!!

J jāāā 31.01.2011

To jau pēc Ingas rakstīšanas stila var saprast, kas viņa ir. Laikam šmiga iet gar degunu tāpēc ar ārdās

J jāāā 31.01.2011

Da nekādu darbu viņiem nevajag, beidziet! Tagad šitādiem zelta laiki- var iet uz pagastu pabalstus kļaņčīt. šmiga ir- jāstrādā nav, super!!!

B BIGs 31.01.2011

Es pagājušajā nedēļā biju Codē un man tur patika.

I inga 31.01.2011

skumji par juusu rakstiito...

L lalalā 31.01.2011

tas cilvēciņš ir reti bezkaunīgs, ko vēl piebilst!!!

č Čoms 31.01.2011

Vienkārši Ingai sācies delīrijs, tādēļ arī ārdās.Pēc jaungada lielai daļai trūkumcietēku ir sācies lielais gavēnis, jo tādiem, kuriem ir reāls īpašums šmigas sarūpēšana ir palikusi problemātiskāka.Ja beidzot šos sāks radināt pie savu īpašumu sakopšanas, vai pārdošanas tiem, kas to var, varbūt kas valstī var arī uzlaboties.Kaut gan ir teiciens:No tārpa zivi neiztaisīsi.

B BIGs 31.01.2011

Kas tur slikts? Es arī reizēm ubagoju.

č Čoms 31.01.2011

Tev ir kādas īpaši ienesīgas vietas, kur to darīt?Es arī gribu!

Jā, www.darbstev.lv

H ha 31.01.2011

Labs teiciens: no tārpa zivi... Tieši vietā

I inga 31.01.2011

ja juus tikai zinaatu, man smiekli naak parto kaa juus te visi visu esat paar...paar...paarpratussi vai paarveidojussi...bet nu neba man te jaataisnojas...ccakliissi atradussies...nabaga cilveeki, man juus tik tiessam zeel!

I inga 31.01.2011

neee...ziniet...es veelreiz paarlasiiju visus komentus...un man tapa skaidrs...juus esiet-teiskim taa slikti informeeti vai tautas valodaa teiktu-tupi! kaa jums shjiet, ka tiem kuriem nau darbs tad vinji labaak seedeetu maajaas-ccetraas sienaas un tas viss par suuda 40latiem, vai labaak par to passu 200ls straadaat hokjbe kkaadaa veikalaa vai ielas lsauciitu-vienaalga!
sseit taa skjiet apgrozas taadi tiinji-ne vairaak kaa 21..knapi no maajas izlauzussies un tagad nupat gudri teiksim taa saak dirst-jo lieli jau taccu!jo peec visa spriezzot ssitiem komenteetajiem nav ne suuda saprassanas par taadiem reekjiniem u.t.t., jo mammiite taccu visu samaksaa un tagad var teelot liello...gann jau dziivee noliks juus savaas vietaas un es ceru ka taas buus jums iistaas!

č Čoms 31.01.2011

Man tiešām žēl to ļautiņu, kam Dievs ir atņēmis prātu, un vietā iedevis šmigu.Pats galvenis, ka tādu Latvijā paliek arvien vairāk un vairāk.Un vistrakākais ir tas, ka sievietes sit pušu vīriešus gan alkohola, gan izvirtības ziņā.