codes pagasta soicialais dienests - socialais dienests

Labdien, mīļās socilās darbinieces!
Gribēju jums palūgt-ievērot Latvijas likumdošanu un ņemt vērā tajā minētos likumus un tā punktus!Tātad, lai apgaismotu jusu "gaišos prātus", ir zināmas ģimenes, kurām neesiet piešķīruši "trūcīgo statusu!" paskaidrošu vēl sīkāk...-cilvēkiem nau jāludzas, lai pašvaldība piešķirtu tos smiekla 40ls uz cilvēku un it īpaši, ja viņam ir visas tiesības to saņemt!Un ir tiesības saņemt tik ilgi, cik tas ir nepiecieciešamun nevis tā kā JŪS to lemsiet!Šis ir tikai lūgums un sūdzība vienlaikus, kurai pat nebūtu jābūt.
Nākamā sūdzība būs Bauskas novada padomē un turpinijāmus tikai sekos!Lai jums jauka diena!

I

I inga 31.01.2011

juus tiessam visi esat neapteesti!

I inga 31.01.2011

un ko tad tu ccominj...gan jau klusiibaa ceri ka tev taada paraadiiies durvju priekssaa...taada manaami iereibusi un nekjiitra bez gala!?
vai tiessaam kaads no jums ir izlasiijis arii passu saakumu...bled ja es butu truuciigaa tad man buutu nets u.t.t.(es tur rakstiiju par man konkreetaam zinaamaam gjimeneem!) ble tiessam tizla taa latviessu tauta un dazzi eksemplaari jo iipassi!

M Mусор 31.01.2011

Когда у вас появляются деньги - у вас появляются женщины! Появляются
женщины - пропадают деньги! Пропадают деньги - пропадают женщины!
Пропадают женщины - появляются деньги...
Если вы сможете из этого замкнутого круга убрать женщин - вы будете
сказочно богаты!!!

č Čoms 31.01.2011

Un cik tādā gadījumā to gadiņu ir pašai autorei, vai nav vecuma marazms jau iestājies?

а АРХЕОЛОГ 31.01.2011

Воть сама придумала, отдаю на растерзание.
Известная ситуация - ссорятся двое и один говорит: я не злопямятный, просто я злой и с хорошей памятью!
Ссорятся два склерозика. Один из них: Я не злопамятный, просто я злой и у меня хороший подчерк.

I inga 31.01.2011

mh...taisniiba parasti cilveeku sadusmo...mh...izvirtuli!kaada tev suuda adariissana gar manu vecumu...smilsskastee vairs nespeeleejos un vecuma marazms veel nu taa diezgan pataalu...a tev?tev jau klauvee pie durtinjaam?

č Čoms 31.01.2011

Zini Inga, pie mums ir pilns šadu paklpojumu sniezēju, kas par ktutkas pudeli gatavas kaut divos naktī atdoties.Interesanti, kāds tev rezons uztraukties par pudeles brāļiem un māsām, ja jau tik bagāta esi?Varēji taču viņus nosponsorēt,

I inga 31.01.2011

vai ku tu i smiekliigs...labi ka man nav ne maasu ne braallu! ;)kapeec man jaasponsoree, lai passvaldiiba par vinjiem ruupeejas un es domaaju truuciigos un nevis alkassus!kapeec juus visi iedomaajaties, ka visi truuciigie ir alkassi???jaa, ir taadi gadiijumi un es savaa pagastaa par to ciinos, bet codee ir pziistami kaartiigi llaudis kuriem vot taa-ne zahuj-tu man nepatiic un statusu tev nepieskjirssu! vnk savaadaak es to nespeeju izskaidrot!!!

č Čoms 31.01.2011

Tu gadījumā neesi beigusi Iļģuciema augstskolu, ja tik gudri māki murmulēt.Pati taču sāki visus apķēzīt, cik kuram to gadu esot, nu sāc besīties.Rītā, kad izgulēsies, izlasi savus mākslas darbus, pašai būs interesanti!

I inga 31.01.2011

nu izlasiissu un pie sienas veel piekaarssu...
bet tev gan es ieteiktu veelreiz izlasiit tio visu un meegjinatt iebraujt tajaa visaa, jo pagaidaam taa izskataa ka tev ne paaraak sanaak!

č Čoms 31.01.2011

Laikam Iļģuciema augstskolas zīmogs tev paliks uz mūžu!

I inga 31.01.2011

labi...atsuutissu tev kaadu ilgjuciema meiccu uz nakti, lai sasilda tavus atsalussos saanus un smadzenes...tev jau patiak taas nekjiitraas un iereibussaaas!

č Čoms 31.01.2011

Nepūlies, tādu mantu, kā iereibušas draiskules es varu dabūt jebkurā momentā, atliek tikai parādīt krutkas pudeli.Sliktāk ir tikt pie saprātīgām, skaidrā esošām būtnēm.Pie mums tādas ir sastopamas ļoti reti, un cenniks tām arī lielāks.Pie kuras grupas tu pati piederi?

I inga 31.01.2011

pie taam-par kuraam tu vari tikai sapnjot...un tikai sapnjot...izteeloties un iedomaaties jau tev maksaatu bargi...varbuut pat kaadu dallu no tavaam peleekajaam ssuunaam...bet ak jel...tev to tik maz...bet ja nav tad nau!lai tev saldi un slapji...varbuut ciemos atnaakssu es, bet ja nepaveiksies tad kaada jau nu pie durviim pieklauveees...

č Čoms 31.01.2011

Ar labunakti.sapņotāja!Kārtīgi izgulies, lai rītā vēl varētu jaunus varoņdarbus veikt!

а АРХЕОЛОГ 31.01.2011

Маленький мальчик, плача, говорит отцу: - Папа, я больше не пойду с тобой на санках кататься! -Вези, засранец, вези!

Z Zinaida 31.01.2011

Arheolog-tebe tolko v zope kovirjatsja, tam mnogo raznih iskopaemih.

S SKIPADVERT 31.01.2011

lol i seen they sex tape! they up in a hotel room!, go here, they make you do a survey for a free ipad first but its worth it.

Z Zinaida 31.01.2011

Fuck you!!!

N nuko 01.02.2011

Nu ko, Inga, dzērums izgulēts? Tad jau jāmeklē kur šmigu ņemt. Uz pagastu pēc pabalsta jāiet!