codes pagasta soicialais dienests - socialais dienests

Labdien, mīļās socilās darbinieces!
Gribēju jums palūgt-ievērot Latvijas likumdošanu un ņemt vērā tajā minētos likumus un tā punktus!Tātad, lai apgaismotu jusu "gaišos prātus", ir zināmas ģimenes, kurām neesiet piešķīruši "trūcīgo statusu!" paskaidrošu vēl sīkāk...-cilvēkiem nau jāludzas, lai pašvaldība piešķirtu tos smiekla 40ls uz cilvēku un it īpaši, ja viņam ir visas tiesības to saņemt!Un ir tiesības saņemt tik ilgi, cik tas ir nepiecieciešamun nevis tā kā JŪS to lemsiet!Šis ir tikai lūgums un sūdzība vienlaikus, kurai pat nebūtu jābūt.
Nākamā sūdzība būs Bauskas novada padomē un turpinijāmus tikai sekos!Lai jums jauka diena!

I

T tātasir 01.02.2011

Piekrītu Ingai, ne jau aiz laba prāta cilvēks iet prasīt pabalstu. Pats patreiz esmu bez darba un iet 100 -latniekos netaisos (drīz jau 80-latnieki) tā ir tāda ņirgāšanās. Kad beigšu saņemt bezdarbnieka pabalstu kuru esmu NOPELNĪJIS, došos prom uz citu valsti, kur mans darbs ir vajadzīgs un attiecīgi atalgots. Ja tā padomā mēs taču valstij faktiski atdodam pusi no savas algas, trešdaļa aiziet sociālajā nodoklī un pērkot maizi mēs vēl samaksājam pvn kas kopā no algas sastāda pusi! Un ko mums valsts piedāvā pretī? Bezdarbnieku pabalstu
(drīz jau tikai pusgadu), par pensiju pat runāt negribas, katru gadu tie gadiņi līdz pensionēšanās vecumam tiek pielikti, vai tad reāli līdz tam vecumam te var nodzīvot?

D Diana 01.02.2011

Mums ik pa laikam ta notiekas. Pec tam pats no sevis pariet.

č Čoms 01.02.2011

Kā šodien Ingai ar pohu lāpīšanu?

Z Zinaida 01.02.2011

Inga, staraja ko60vka, idi ko mne skoree, tolko 4to prinesla litr krutki, prodolzim veselitsja!

V Vikija 01.02.2011

Te ir tik daži stulbi komentāri... bet tas jau rāda uz izglītības līmeni.
Tā jau Latvijā visos pagastu sociālos dienestos, skatās, vai Tu viņam patīc vai nē. Un nedod Dievs pašiem piedzīvot un griezties pēc palīdzības sociālos dienestos, tad varēs parunāties. Nevis gudri no malas spriest. Paldies citiem, ka par šo problēmu interesējas, jo kādam vecam pensionāram vai daudzbērnu ģimenei ir savs lepnums un nelūdz palīdzību vai arī vienkārši nevar aiziet.
Jauku dienu Jums visiem!
P.S. Lai dzīvē viss iet labi un nav jāgriežas sociālos dienestos!

I inga 01.02.2011

paldies tiem, kuri iedzillinaajaas ssajaa koptekstaa un visus truuciigos llautinjus, kuri gribot negribot nonaakussi saadaa situaacijaa, neuzskata par nelabojamiem alkaholikjiem!

č Čoms 01.02.2011

Labvakar Inga! Kā šodien veselība?Interesanti, kāpēc sūdzībā rakstītajam tekstam ir garumzīmes, bet taviem komentāriem nav?

I inga 01.02.2011

Labvakar, Čoms! Vai tam ir Kāda nozīme?
vnk man liekas ka tev garlaiciigi un gribi parunaaties? :)

č Čoms 01.02.2011

Varam arī parunāties, ja kundze tā vēlas!

I inga 01.02.2011

nu vsp jau jaukundze :) ko labu staastiisi?

Z Zinaida 01.02.2011

Kurenie-vred, buhlo-atrava, sosite hui-otvet minzdrava!

R RalfVigum. 01.02.2011

To Zinaida. Očeņ nastoraživajut vaši komenti za poslednie 3 dnja. Vam nužno sebja bereč. Daže čangal poterjal dar reči.

Z Zinaida 02.02.2011

Ja u čangala bivaju kazdij denj, delaju emu intimuslugi!