www.sudzibas.lv Cityparks [ne]apsaimniekošana, maksas pakalp., kura nav

Cityparks - [ne]apsaimniekošana, maksas pakalp., kura nav

Sveicināti !
Kāds varbūt var man paskaidrot - kādus apsaimniekošanas darbus veic SIA Cityparks (SIA "Cityparks Latvija", reģ. nr.: 40103735168, jurid. adr.: Rīga, Ernestīnes iela 12, LV-1046, tālr. nr.: 67 67 67 65, e-pasts: parks @cityparks.lv) turpmāk tekstā - sabiedrība, tās pārraudzībā esošajās stāvvietās ? Publiskajā saziņā sabiedrība ir norādījusi, ka veic stāvvietu apsaimniekošanu. (https://www.delfi.lv/bizness/versijas/maris-priednieks-8-miljoni-pret-72-jeb-cik-viegli-drikst-manipulet-ar-cipariem.d?id=50758813) Taisnības labad gan ir jāatzīmē, ka stāvvietas lietošanas noteikumos tas [nezkādēļ] nav minēts. Sabiedrības izstrādātajos stāvvietas lietošanas noteikumos, to 1. punktā teikts, ka sabiedrība nodrošina maksas pakalpojumu privātīpašumā. Līdz ar to rodas jautājums - kāpēc gan sabiedrība nenodrošina maksas pakalpojuma saņemšanu sakārtotā, drošā, automobiļus un cilvēkus neapdraudošā vidē ?[sk. fotoattēlus pielikumā] Konkrētajā stāvvietā, Rīgā, Dzirciema ielā 42, stāvvietas asfaltbetona klātnē ir vērojamas dažādu izmēru bedres, plaisas, gājēju ietves mākslīgais bruģis izdrupis, draud tā nokļūšana uz braucamās daļas, apdraud arī gājējus, 1 stāvvietas laukumā mētājas ietves apmales gabals. Minētie trūkumi apdraud drošību, bojā autotransportu, rada bīstamas situācijas(piemēram, vadītājiem manevrējot izvairoties no bedrēm), turklāt, pastāv risks arī kājāmgajējiem, kas izmanto sabiedrības ''apsaimniekoto'' stāvvietas teritoriju(sk. attēlu, kur redzama izdrupusī ietve). Ņemot vērā iepriekš minēto, rodas arī jautājums - kas ir tas ''maksas pakalpojums'', ko nodrošina sabiedrība ? Ja sabiedrība reiz sniedz maksas pakalpojumu, kāda ir atbildība, ko uzņemas šī sabiedrība, nodrošinot šo maksas pakalpojumu ? Es to kaut kā nesaredzu. Sabiedrība ne tikai neuzņemas nekādu atbildību par maksas pakalpojumu, ko tā nodrošina, bet pilnīgi atbrīvo sevi no atbildības - sk. sabiedrības izstrādāto noteikumu p. nr. 11: apsardze netiek nodrošināta; sabiedrība neuzņemas nekādu atbildību par transp. līdz. un tajā esošajām lietām.Atvainojiet, bet kur tad ir tas ''maksas pakalpojums'', tādā gadījumā ? Modelēšu situāciju: es braucu ar savu automobili, pa stāvvietas teritoriju (kurā ir iespēja nopietni bojāt savu auto), pats to novietoju stāvēšanai, eju iepirkties, un pa to laiku, sabiedrībai ir pilnīgi nospļauties par manu auto, un par lietām, kas tajā atrodas. Tāpat,(kā liecina pieredze un pievienotie fotoattēli) sabiedrībai ir vienaldzīgs arī stāvvietas tehniskais stāvoklis.
Kopsavelkot visu minēto, es vēlos uzzināt: ko sabiedrība saprot ar vārdu ''apsaimniekošana''?
Kas ir tas ''maksas pakalpojums'', ko nodrošina sabiedrība, ja tā neuzņemas nekādu atbildību par savu klientu transp. līdzekļiem,(laikā kad tie ir novietoti stāvēšanai sabiedrības pārraudzībā esošā stāvvietā) nerūpējas par drošu un sakārtotu stāvvietu vidi, lai paši stāvvietas klienti un arī kājāmgājēji nejustos apdraudēti ?

27.09.2019

Оккупант 01.10.2019

При чем тут City Park? К ответу надо призвать тех кто позволил действовать им на нашей Латвийской земле. Латвийская земля наша, а нацыки на ней как какашка, которую не смыть и не тонет.