www.sudzibas.lv Circle K Vajadzētu mācēt novērtēt klienta vecumu

Circle K - Vajadzētu mācēt novērtēt klienta vecumu

Nav pirmā reize, kad iegriežoties šajā circkle k stacijā nesaņemu savas cigaretes tikai dēļ tā, ka kasieris nespēj novērtēt klienta vecumu. Domāju ir starpība no 17 gadīga un 25 gadīga klienta, kurš piedevām papildus lej degvielu, bet cigaretes nepārdos, jo nav līdz dokumenti. Gadījums notika ap 21.20 vakarā. Jo arī uz kasieres uzdoto jautājumu-cik viņai varētu būt gadi, es novērtēju precīzi, nosaucot pareizo skaitli.

01.09.2020

Atbilde no Circle K Latvia Support Pārstāvja atbilde 03.09.2020

Labdien.

Pardevējiem nav pienākums uzminēt klienta vecumu, bet ir pienākums, šaubu gadījumā, par to pārliecināties, prasot uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, ievērojot Latvijas Republikas likumos noteiktās prasības.

''Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likums.''
8.pants. Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un uzpildes tvertņu aprites kārtība
(3) Tabakas izstrādājumus, augu smēķēšanas produktus, elektroniskās smēķēšanas ierīces un uzpildes tvertnes aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, un šīs personas nedrīkst tos iegādāties. Lai pārliecinātos par personas vecumu, mazumtirgotāja pienākums ir pieprasīt, lai persona uzrāda personu apliecinošu dokumentu.

Ar cieņu,
Circle K Latvia

Z

S Sabine Viksne 24.08.2020
Nosaukumam neatbilstošs ēdiens

Veģetārais burgeris ir tikai nosaukums- uzsildīta siermaize ar salātiem. Piedodiet man, tā arī tad rakstiet preces nosaukumā un nemusiniet cilvēkus. Šādi piečakarēta neesmu nekad jutusies!

S Sudzibas.lv Admin 15.09.2020

O OOOOOOOoo 01.09.2020

Tikpat lBi tu esi blakus šoferim un ielej degvielu. Bet kompliments tev no pārdevējas

Z Ziiii 02.09.2020

Visur taču kameras, viegli var pārbaudīt,ka biju viena. Un neesmu pieredzējusi,ka blakus esošais iet maksāt.

S Sanita54 01.09.2020

Personai, līdz 25 gadiem, ieskaitot, ir jāuzrāda dokumenti!

H hehe 01.09.2020

Likumā nav paredzēts minēt klienta vecumu.

S Saulīte 02.09.2020

Man manos 33 vēl prasa dokumentus 😁

Z Ziiii 02.09.2020

Zinu dažus,kam arī tā ir un neuzskatu to jau vairs kā komplimentu,bet kā tipiņi,ja nevar saredzēt atšķirību.

retas_sudzibas 02.09.2020

Tas ir pārdevēja pienākums, prasīt dokumentus un viņam to nedrīkst pārmest. Autoram drīzāk nevajadzētu aizmirst mājās dokumentus, katram gadījumam👍

E Elīna Jansone 02.09.2020

Es pat savos 28 gados rādu dokumentus.:D
Circle K tā turpināt ! :)))

Z Ziiii 02.09.2020

Bet ne jau pirmoreizi es iebraucu tajā stacijā,vai tiešām ik pēc pāris dienām man jau rada dokumenti ?

S Sanita54 02.09.2020

Neesi dzirdējusi, kad ir tādi slepenie pircēji, kuri var būt arī ieskaitot 25 gadi. Ja šim pircējam nepajautā dokumentus, darbinieku var sodīt... Tiešām izskatās, kad sūdzību autore ir no Marsa.. Ja arī pārdevēja atcerās, kad esi pilngadīga, kameras piefiksē, kad neesi rādījusi dokumentu... Pēc likuma, ieskaitot 25 gadi, pircējam, kurš iegādājas enerģijas dzērienu, vai cigaretes un alkoholu ir jāuzrāda dokumenti, maximās un Rimi tāds info pat ir pie kasēm un alkohola dzērienu nodaļās.

Z Ziiii 02.09.2020

Kāds Mars,vienkārši loģika,nekāda. Maza stacija,biežs klients. Nav mums te nekāda lielpilsēta,lai neatcerētos,dažas jau man ienākot zina,ko iegādāšos. Tādēļ,vienmēr izmantoju vienu un to pašu veikalu, gan jau jūs arī esat kādā vietā kā patstāvīgs klients. Vienkārši,šī situācija jau bija nevietā, vakara stundā uztaisīt sevi par parauga darbinieku 🙆🏼‍♀️

I Ingrida10 02.09.2020

Loģiski, ka jārada! Pārdevējas taču nav nekādi roboti, kas spēj iekalt visus klientus. Ne Tu viena ieej tur pēc cigaretēm.
Un kā jau minēja, tad līdz 25, ieskaitot, dokumentu jārada pašiem!
Un vēl Tu piemini, ka ne pirmo reizi šajā stacijā nepārdod bez dokumentiem. Vai tā jau nav mācība, ka jāņem līdzi dokumenti?

I Ingrida10 03.09.2020

Pilsēta pat nav pieminēta 😂
Pārdevēja malacis, ka nepārdeva bez dokumenta. Un nav jāspēj noteikt vecums pēc izskata, tieši tāpēc arī ir vajadzīgi dokumenti. Atvainojos, bet sūdzība pilnīgs mēsls.
Nedabuji uzpīpēt, sastresojies un “uzcepi” sūdzību? Un ko tālāk? Nākošreiz ja viņa nepārdos Tev cigaretes atkal rakstīsi sūdzību?
Kāda vispār pamātjēga Jūsu sūdzībai?

Vagons Komā 28.09.2020

Rīga, ne Londona

J jonnydeep 18.04.2023

Man ir 42 gadi un pat enerģijas dzēriena nopirkšanai prasa dokumentus. Smiekli nāk par tiem pārdevējiem, kuriem visur rādās nepilgadīgie.