www.sudzibas.lv Circle K Slikts serviss

Circle K - Slikts serviss

Sliktas kvalitātes serviss. 28.12.19 ap 13: 00 mūsu apkalpoja rupja un nepieklājīga jauniete. Viņas klātbūtnē atvēru skrāpē un laimē atlaides kodu, izvēlējos preci un aizveru telefonu, pēc brīža viņa rupji pateica ka es viņai neko neparādīju, viņa neko neredzēja utt... Mēģināju atvērt otrreiz bet kupons jau nebija derīgs... Aizgāju nenopirkot neko, izsalcis. Dēļ tādas apkalpošanas nebraukšu tur nekad!
P. S. Aizbraucam tālāk uz viada un paņēmam ko gribējam, kur labāk apkalpošana.
Ieteicu visiem. Ar jauno gadu.

28.12.2019

Pe

Tu Turkey901 28.12.2019

Ko Viadā skrāpējāt, vai krāsu no sienām?!
Jūs tikai pakaļ ēdienam braucat uz DUS?
Kāpēc Circle K nevarējāt iepirkties "par naudu"?!
Protams, nevienam nepatīk "haļavščiki", tāpēc tāda attieksme!

Pe petuninleo 28.12.2019

Viņi dara to lai pievienot klientus un maksā lielu naudu par to, bet šitai te vecenei vispār pofig un dēļ tādas kundzes pie kases drīz nebūs jūtamas daļas no klientiem. Padomā, dīvāna gudrinieks. ?

Os Oskars678 28.12.2019

Circle k nav tik laba uzspildes stacija labāk ir kkur citur uzspildīties un tur nekad nav eirodogu!

Ot Otis 28.12.2019

OK Boomer.

Tu Turkey901 28.12.2019

Populārākie Latvijas degvielas tirgotāji informēja, ka degvielu ņem:

“Circle K” – “Orlen” rūpnīca Lietuvā, Mažeiķos.
“Viada” – “Orlen” rūpnīca Lietuvā, Mažeiķos.

Degviela tiek pirkta vienā vietā, attiecīgi, arī degvielas kvalitāte identiska.

BondsBonds 28.12.2019

Tavā aizmāršība neviens nav vainojams kā tikai tu.

Ka Kanis 29.12.2019

Viadas reklamētājs. Izsalkušais nabadziņš.

Mo Montarar 29.12.2019

Tas ,ka degvielu ņem visi no orlen nav nekāds jaunums, katrs DUS savai degvielai pievieno ,tā teikt sacas "garšvielas" ;)

CircleKLatvija 30.12.2019

Labdien! Vai variet precizēt degvielas uzpildes staciju, kurā minētā situācija notika? Mēs labprāt parbaudītu konkrēto gadījumu.